Подаръци и чевермета за ЦСКА в Русе

Подаръци и чевермета за ЦСКА в Русе

Кметът на града Пламен Стоилов подари картина на Стойчо Младенов

Пламен Стоилов, кме­тът на Русе, дари Стойчо Младенов с картина на сбирка с привърженици на ЦСКА в града. По по­кана на местния фенклуб на „червените" отборът завърши годината с мач срещу някогашната гордост на региона - тимът на „Дунав", играещ сега във „В" група. Пред над хиля­да души ЦСКА спечели с 2:0 след голове на Орелиен Жоаким и Антон Карачанаков през второто полувреме.

Купонът обаче беше в понеделник вечерта. До­макините заложиха на чевермета за празнична­та трапеза в чест на го­стуващия гранд. Конту­зените звезди Валентин Илиев и Иван Стоянов пъ­туваха специално с отбо­ра за срещата с „черве­ната" общност в Русе. При запалянковците в най-голямата зала на хо­тела   отидоха Стойчо Младенов, Тодор Янчев и Стоян Колев. Представи­тел на ръководството бе­ше Иво Котев.

ЦСКА планира догоди­на непрекъснато да пра­ви подобни контроли с от­бори, където са концен­трирани много „червени" фенове, предрича "Труд".

До няколко дни ЦСКА очаква отговор от Стани­мир Стоилов дали ще има мач срещу неговия „Астана" по време на лагера на „червените" в Анталия. Стойчо Младенов пред­ложи подобен мач и на думи казахстанците приеха, но не уточниха за коя дата са съгласни.

ЦСКА ще изиграе 8 приятелски двубоя по време на 40-дневния си лагер в Турция. 

Илиан Илиев: Не мисля, че надграждаме

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев сподели мнението си след нулевото равенство с Арда, което оставя битката за третото място отворена в последния кръг на шампионата.

Тунчев: Отиваме в Разград за победа

Наставникът на Арда призна, че отборът е мислил за равенството след червения картон

Директор на Спартак Варна: Всичко за лиценза ще стане ясно другата седмица

Техническият директор на Спартак Варна Панайот Кискинов обяви, че подробностите около лиценза на клуба ще станат ясни през следващата седмица

СЛЕД ДРАМА И VAR: Черно море докосва бронза (ВИДЕО)

"Моряците" изпуснаха Арда в Кърджали

Феновете на ЦСКА изкупиха и допълнителните билети за финала

Все още има билети единствено за два от блоковете в сектор "Б" за привърженици на Лудогорец

Керкез: Със сигурност си тръгвам от Ботев след края на сезона

„Ситуацията в българския футбол е срамна, няма да търся пари от клуба“

Николай Киров: Свикнахме да работим в трудна обстановка

„Надявам се самият клуб да намери решение за излизане от кризата и съм убеден, че ще успее“

Черно море почва тежки преговори с двама

Става въпрос за Виктор Попов и Мазир Сула

Локо Пд с информация за визитата на Славия

„Смърфовете“ са фаворити в сблъсъка