ПОТВЪРДЕНО: ЦСКА обяви назначението на Стамен Белчев

ПОТВЪРДЕНО: ЦСКА обяви назначението на Стамен Белчев

Специалистът ще направи повторния си дебют начело на "червените" в неделя срещу Лудогорец

Стамен Белчев официално е новият треньор на ЦСКА.

Той заменя подалия оставка Милош Крушчич.

Белчев, който вече има един престой начело на "червените“ (2016 - 2018 г), дори ръководи днешната тренировка на тима. 

Ето какво обявиха от клуба:

Армейци,

Стамен Белчев е новият старши треньор на ЦСКА.

Той заменя сърбина Милош Крушчич, който по-рано през деня се раздели с отбора.

Белчев веднага се включи в работния процес на тима и ще го изведе начело в дербито с Лудогорец.


В петък (3 юли) в 11:30 часа наставникът ще даде и първата си пресконференция на стадион "Българска армия".

Левски показва титлата в музея на 24 май

Тогава е 112-ият рожден ден на „синия“ клуб

Домакинът на Локомотив Пловдив и преводачът на ЦСКА с тежки наказания след финала за Купата

Домакинът на Локомотив Пловдив Здравко Драгоев и преводъчът на ЦСКА Мартин Стоянов бяха наказани с по три мача от Дисциплинарната комисия след финала за Купата на България между двата отбора снощи. ЦСКА спечели трофея след изпълнение на дузпи.

Вратарят на Астън Вила играл със счупен пръст във финала на Лига Европа

Вратарят на Астън Вила Емилиано Мартинес разкри, че си е счупил пръста по време на загрявката преди мача срещу Фрайбург във финала на Лига Европа.

Георги Костадинов: Благодарен съм за възможността да се откажа като капитан на шампионския Левски

Капитанът на Левски Георги Костадинов, който спира кариерата си след края на настоящия сезон и става спортен директор на клуба, се обърна директно към "сините" фенове.

ЦСКА поставен в първия кръг на Лига Европа, ясни са и повечето съперници

"Червените" ще научат противника си на 16 юни

Предлагат „Лаута“ да се нарече на Христо Бонев

Сдружение на фенове на Локомотив Пловдив готви предложение клубният стадион в парк „Лаута“ да бъде наречен на черно-бялата икона Христо Бонев, пише „Тема Спорт“.