Потвърдено: Вили Вуцов е новият треньор на Крумовград

Потвърдено: Вили Вуцов е новият треньор на Крумовград

Специалистът с първа тренировка, Стефан Генов се раздели с клуба

Ръководството на ФК Крумовград потвърди новината, че Велислав Вуцов е новият треньор на отбора.

Той заменя на поста Диамантис Вавалис и вече проведе първата си тренировка начело на отбора.

В новия треньорски щаб, който бе представен днес, влизат още Мирослав Косев и Иван Танчовски като асистенти, а Илиян Василев запазва поста си като треньор на вратарите. От клуба си тръгват изпълнителният директор Стефан Генов.

Ето какво съобщиха от клуба:

"Днес с клуба поради лични причини се разделиха старши треньора Диамантис Вавалис, помощник-треньора Михаил Ролев и изпълнителния директор на клуба Стефан Генов. Ръководството на клуба изказва своята искрена благодарност за всеотдайната работа и постигнатите успехи до момента, като пожелава успех и на тримата. Новият старши треньор на отбора е Велислав Вуцов."

Ботев Пловдив пусна билетите за градското дерби

Срещата с Локомотив е в неделя

ЦСКА обяви групата за сблъсъка с Лудогорец

Наказаните се завърнаха в разширения състав

Берое пусна по-евтини билети за мача със Славия

Собственикът на Берое – Ернан Банато, се вслуша в призивите от страна на феновете за намаляване на цените на билетите

Левски започва селекция за Шампионската лига

"Сините" имат добри шансове за пробив в Европа

Феновете на Славия изригнаха: 30 години са достатъчни!

Словесната престрелка между феновете на Славия и президента на клуба Венцеслав Стефанов продължава с пълна силна

ФИФА увеличава наградния фонд за участниците на Световното първенство с 15%

Международната футболна федерация (ФИФА) ще увеличи наградния фонд за отборите на Световното първенство с 15% до близо 900 милиона щатски долара, съобщават от организацията, цитирани от Ройтерс