Повече от 14 000 зрители ще подкрепят националния отбор тази вечер

Повече от 14 000 зрители ще подкрепят националния отбор тази вечер

Повече от 14 000 билета са продадени до този момент за мача между България и Люксембург от Лигата на нациите

Повече от 14 000 билета са продадени до този момент за мача между България и Люксембург от Лигата на нациите, съобщиха от Българския футболен съюз.

Двубоят е от 19:00 часа тази вечер на стадион "Христо Ботев" Пловдив, като заради сериозния зрителски интерес от БФС призоваха запалянковците да не чакат до последния момент и да заемат местата си максимално рано.

Много е вероятно до началото на срещата стадионът на Ботев Пловдив да бъде разпродаден напълно, като от 18-хилядния му капацитет УЕФА позволява на него да бъдат допуснати до 16 800 зрители.

България е лидер в група 3 на Лига "С" на Лигата на нациите с 4 точки, колкото има и тимът на Беларус, а Люксембург е на последното четвърто място без актив до момента.

ЦСКА 1948 ще бъде непоставен при жребия за Лига на конференциите

Тимът на ЦСКА 1948 ще бъде непоставен при жребия за турнира за третия кръг на Лига на конференциите в понеделник.

Спартак Вн хвърля нов чужденец в боя

Едно от последните нови попълнения на Спартак Варна - Джоуи Тшитоку, може да запише дебют за тима в днешния му първи мач от сезона срещу ЦСКА 1948 във Варна.

Берое излиза срещу Загорец в последната си контрола

Изпадналият във Втора лига тим на Берое ще изиграе последната си контролна среща от своята лятна подготовка срещу третодивизионния Загорец (Нова Загора).

Левски в битка с Еспаньол за защитник

Българският шампион Левски е направил втора, подобрена оферта за испанския защитник на Гранада Мануел Лама, твърди регионалното издание "Идеал".

Документи спъват треньора на Спартак Варна

Старши треньорът на Спартак 1918 Варна Гьоко Хаджиевски няма да може да води отбора днес от резервната скамейка в откриващия мач за сезон 2026/2027 на Първа лига между варненския тим и ЦСКА 1948 поради забавяне в обработката на необходимите документи от Сектор “Миграция”.

Ранен полицай и изтръгнати седалки след ексцесиите след Дери Сити и ЦСКА

Един полицейски служител е бил ранен, а част от седалките на стадион "Брандиуел" в Лондондери са били изтръгнати по време на мача между Дери Сити и ЦСКА, съобщава северноирландското издание Derry Journal.