Предлагат на ЦСКА футболист, за който са платени 8 млн. евро

Предлагат на ЦСКА футболист, за който са платени 8 млн. евро

Вижте подробности

ЦСКА е получил интересно предложение за трансфер.

Става въпрос за защитника Бубакар Сане, който до лятото бе футболист на Андерлехт.

Белгийският гранд го купува през 2018 година от Мидтиланд за 8 млн. евро, като това е един от най-скъпите изходящи трансфери в датския футбол.

Той парафира с Андерлехт за 5 години, но не успява да се наложи в новия си тим и през лятото на 2021 година договорът му е прекратен, а националът на Гамбия остава без отбор през есента и сега си търси клуб, чрез който да възроди своята кариера.

27-годишният Сане може да играе и като халф, а треньорът, който го е открил за големия футбол - Бо Хенриксен, разказва интересна история от съвместната им работа в Хорсенс.

“Буба имаше толкова много сила, че тогавашният ни треньор по физическа подготовка каза, че никога не е виждал подобно нещо”, споделя Хенриксен.
Именно при него Сане записва 90 мача, в които отбелязва цели 14 гола. Следва трансфер в Мидтиланд, а шест месеца по-късно и сделка с Андерлехт на стойност 8 млн. евро.

Сега гамбиецът е без отбор и в Дания питат дали Хенриксен, който е начело на Мидтиланд, би го взел в отбора, но треньорът не отговаря категорично, а само, че защитникът е „много добър футболист“.

Глобиха Ботев (Пловдив) с почти 6 бона, санкционираха и Веласкес

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия на БФС

БФС отпусна още 400 билета за България - Испания

Интересът към мача е огромен

Клуб от Лос Анджелис иска Марин Петков от Левски

„Сините“ са определили цена от $1 млн. за таланта си, но са получили оферта за наем

Официално: Неопитен съдия за мача между двете ЦСКА

Вижте всички назначения за предстоящия кръг в efbet Лига

ЦСКА пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

“Червените” отново определиха съперника като “отбор гост”

БФС: Делата на Кръстаич и колегите му още не са решени

Повече от изявлението на БФС прочетете тук

Левски погаси още една част от дължимото към НАП

“Сините” заплатиха 220 хиляди лева

Официално: ЦСКА обяви раздялата с Бютучи

Клубът и играчът разделят пътищата си

Опашки за билети се вият на "Георги Аспарухов"

Левски пусна в свободна продажба билетите за домакинството на АЗ Алкмаар от плейофа за влизане в Лига на конференциите.