Преслав Йорданов ще отсъства дълго

Преслав Йорданов ще отсъства дълго

Президентът на Пирин Станислав Манолев потвърди информацията

Президентът на Пирин Станислав Манолев обяви, че Преслав Йорданов ще остане в болницата в София, където бе откаран след мача с ЦСКА-София по спешност. Нападателят има счупено ребро, а освен това лекарите е трябвало да се справят и с частичен пневмоторакс.

„Чух се с него. Чувства се по-добре. Само едно ребро му е счупено. Засега остава в болницата. За съжаление ще трябва да се справяме и без него. И то за доста дълго време", коментира бившият национал за „Мач Телеграф".

„Не са малко проблемите ни, а за нещастие ни преследват и такива контузии", продължи той. „Надявам се, че скоро ще има добри новини за бъдещето ни. Всеки ден очаквам това. Вярвам също, че Пирин ще успее да се спаси, защото показваме добри игри в мачовете", завърши Манолев.

Лупи ще спасява легендарен български клуб

Бившият силен човек в ЦСКА Александър Томов ще спасява намиращия се пред фалит Пирин Благоевград.

Правило налага чистка в ЦСКА

След привличинето на беларусина Макс Ебонг и колубимеца Алехандро Пиедраита броят на играчите извън ЕС в ЦСКА е вече 9.

Сериозен интерес от чужбина към талант на Ботев Пд

Младият атакуващ халф на Ботев Пловдив Самуил Цонов е попаднал в полезрението на куп чуждестранни клубове.

В Левски продължават с опитите да се разделят с двама

Шефовете на Левски продължават да водят разговори с още двама ненужни.

ЦСКА подготвя сериозна селекция

ЦСКА е изготвил списък за мащабна селекция на юноши, които да подсилят всички елитни гарнитури на клуба.

Сангаре: Искам да стана още по-важен за Левски

Приемам всички решения на треньора, призна таранът