Президентът на английската футболна асоциация на гости на Боби Михайлов

Президентът на английската футболна асоциация на гости на Боби Михайлов

Грег Кларк изказа комплименти за модерната и функционална база на националните отбори на България

Президентът на БФС Борислав Михайлов посрещна своя английски колега Грег Кларк в Националната футболна база „Бояна“. Президентът на английска асоциация специално изказа своите комплименти за модерната и функционална база на националните отбори на България.

 
Двамата ръководители проведоха работна среща, по време на която обмениха идеи за развитието на футбола. Основен фокус на дискусията бяха детско-юношеският и женският футбол. След сериозните успехи на юношеските и женските национални формации на Англия в последните години, Грег Кларк с радост сподели своите наблюдения и опит. Борислав Михайлов от своя страна разказа за проектите на БФС в тази насока. 
 
Двамата лидери обсъдиха възможностите за бъдещо сътрудничество между двете организации и най-вече вариантите за обмяна на опит между българските и английските треньори в детско-юношеския футбол.
Славия с Георги Петков срещу Септември

Вижте групата на "белите"

В Турция: Спряха правата на 149 съдии, от тях 22 са елитни рефери

Разследването показва, че от 571 лицензирани съдии в професионалните лиги, 371 залагат на мачове

Ясна е програмата на efbet Лига до края на годината

Вижте какво съобщиха от СТК към БФС

Браян Собреро: Имаме качества да се борим за първото място

Халфът беше избран за Играч на кръга

Обявиха наказанието на Светослав Вуцов

За поведението му след Черно море - Левски

България U17 завърши наравно с Швейцария

Европейските квалификации се играят в Словакия

Левски пусна билетите за дербито с ЦСКА

Вижте какво съобщиха „сините“ преди мача на „Васил Левски“

Илиян Филипов надъхва Ботев Пд преди дербито: Оставете всичко на терена – пот, глас, енергия

Финансовият благодетел на Ботев (Пловдив) Илиян Филипов излезе с надъхващо послание

Нанков: Не сме обречени срещу ЦСКА

Анатоли Нанков, легенда на ЦСКА и настоящ треньор на Монтана, очаква с особено настроение двубоя срещу любимия си клуб в неделя