ПРИЗНАНИЕ: Шефът на УЕФА се срещна с Георги Иванов в Нион

ПРИЗНАНИЕ: Шефът на УЕФА се срещна с Георги Иванов в Нион

Вижте подробности

По-рано днес президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов бе на официално посещение в Нион, където се срещна с президента на УЕФА Александър Чеферин, съобщават от БФС и допълват:

Част от родната делегация бяха още първият вицепрезидент на БФС Атанас Фурнаджиев, изпълнителният директор Борислав Попов, както и директорът на Международния отдел Ивета Банкова-Стоянова. От страна на европейската футболна централа в събитието участие взе и Зоран Лакович, директор на звено “Национални асоциации” към УЕФА.

Срещата бе изключително ползотворна, като Александър Чеферин поздрави лично Георги Иванов за изборната му победа и изрази пълната си подкрепа към новия президент на БФС. Зоран Лакович от своя страна отправи официална покана към Георги Иванов да бъде гост на следващата регионална сбирка на европейските футболни федерации, която ще се проведе по-късно тази година в Кипър.

В края на срещата Александър Чеферин пожела успех на българската делегация и изрази увереността си, че пълноценното партньорство между УЕФА и Българския футболен съюз ще продължи и занапред.

Новата звезда на ЦСКА към феновете: Нямам търпение да ви видя на стадиона (ВИДЕО)

Вижте какво каза шампионът на Италия

Черно море е готов със защитата за новия сезон

Черно море изпълни първата си цел по време на лятната подготовка – да окомплектова бързо защитата за новия сезон.

Левски чака пети нов

Левски ще привлече мароканския халф Ел Мехди Ел Мубарик

Левски и ЦСКА подкрепиха благотворителен мач след катастрофата край Ямбол

Левски и ЦСКА подкрепиха идеята на Славия за благотворителен мач в помощ на семействата на жертвите и пострадалите от вчерашната катастрофа край Ямбол, съобщиха от „белия“ футболен клуб.

Сентейес все още не е в България

Алекс Сентейес ще пристигне в лагера на Левски до дни.

Бразилска агенция: Майкон остави своя отпечатък на европейския пазар

Майкон продължава да бъде един от играчите, които получават най-голям отзвук от чуждестранните медии.