Продаденият Уелтон тренира с Левски

Продаденият Уелтон тренира с Левски

В заниманието не се включи Асен Чандъров

Продаденият от Левски на Гамба Осака Велтон се включи в днешната тренировка на сините. Бразилецът беше трансфериран в японския клуб вчера, но ще замине за Азия в близките дни, поради което ще продължи да поддържа форма с вече бившия си отбор. Велтон вече се сбогува с феновете на 26-кратните шампиони.

В заниманието днес участие не взе Асен Чандъров, който продължава да лекува травма.

Левски гостува на Пирин Благоевград при подновяването на шампионата. Мачът е в събота от 17:00 ч.

Величков даде висока оценка на Христо Янев

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков даде висока оценка на работата на Христо Янев след победата с 2:1 над Локомотив (София) в осминафинал за Купата на България.

Генчев: Направихме подаръци за двата гола

Старши треньорът на Локомотив София Станислав Генчев изрази разочарование от грешките в защита, довели до отпадането на отбора от Купата на България.

ЦСКА отпразнува победата над Локо Сф с трансфер

ЦСКА официално обяви привличането на колумбийския флангови футболист Алехандро Пиедраита, малко след победата над Локомотив София за Купата.

Спорове в Мали заради липсата на Сангаре

Липсата на повиквателна за футболиста на Левски Мустафа Сангаре за националния отбор на Мали предизвика оживени дискусии сред местните фенове.

Христо Янев: Победихме с постоянство и качествен футбол

Наставникът на ЦСКА Христо Янев изрази удовлетворение от класирането на отбора за четвъртфиналите на Купата на България.

 Бруно Жордао: Бяхме спокойни и търпеливи

Героят на ЦСКА срещу Локомотив София - Бруно Жордао, сподели след класирането на "червените" за 1/4-финал в турнира за Купата кой е най-големият плюс на Христо Янев. 

ЦСКА обърна Локо Сф и е на четвъртфинал за Купата (ВИДЕО)

Бижу на Бруно Жордао донесе успеха на "червените"

Цветомир Найденов намекна, че ЦСКА 1948 иска звездите на Спартак (Варна)

Един от асовете на "соколите" е желан и от Левски

Киселичков: Аз искам Ботев (Пловдив) да стигне до финала

"През Купата е най-прекият път до Европа"