Прохазка: До няколко дни ще знаем какво е бъдещето ми

Прохазка: До няколко дни ще знаем какво е бъдещето ми

Не знам как ще играе Черно море в баража

 Полузащитникът на Левски Роман Прохазка коментира победата на Левски с 2:0 над Верея.

 

 „Бяхме по-добрия отбор на терена. Имахме доста положения и заслужено стигнахме до победата. Бяхме длъжни да спечелим този мач и да играем в Лига Европа. Искам да спечелим мача с Черно море и ще го спечелим.

 

Разбира се, неприятно е, че Нашименто се контузи, но малко се зарадвах, че ще играя като вътрешен халф. Там се чувствам най-добре. Не знам как ще играе Черно море в баража. Не съм ги гледал отдавна.

 

Може да играят и по-затворено, но ние трябва да спечелим. Важна беше победата днес. За нас всеки мач е важен. До няколко дни ще се разбере какво е бъдещето ми“, коментираПрохазка.

ЦСКА прибира 4 милиона от Лапоухов?

Вратарят на ЦСКА привлича сериозно внимание от чуждестранни клубове

Първата съпруга на Боби Михайлов: Беше прекрасен човек!

Първата съпруга на починалия легендарен вратар Борислав Михайлов - Петя Костова, сподели своята скръб в история на профила си в социалната мрежа Instagram с кратко, но силно емоционално послание

Девойките до 17 г. започнаха с победа евроквалификациите

България победи Босна и Херцеговина с 2:0

Нов директор на „Лаута“ призова за подкрепа срещу Локо Сф

Георги Величков излезе с призив към феновете на Локо Пд

Фен №1 на Черно море: Илиан Илиев е магьосник

„Петото място ще го вземем, но това нито е трудност, нито ще е постижение"

Лапорта: Барселона не изисква от футболистите си да говорят каталонски

„Това е официалният език на Барселона и играчите знаят това добре“