Промяна в програмата на ЦСКА след кончината на Пенев

Промяна в програмата на ЦСКА след кончината на Пенев
Източник: БГНЕС

ЦСКА направи промяна за старта на зимната подготовка след кончината на Димитър Пенев.

Заради огромната загуба, която шокира България вчера, "червените" закриват първата си тренировка за 2026 година. Заниманието е утре (понеделник) и съвпада с поклонението пред Tреньор №1 на ХХ век на България. 

Христо Янев и футболистите му ще се съберат на клубната база в Панчарево, след което ще се отправят към Националния стадион "Васил Левски", за да си вземат последно "сбогом" с легендата Димитър Пенев. Поклонението пред иконата на ЦСКА е от 10:00 часа. 

Така първата открита тренировка на отбора ще бъде на 6 януари. 

Лечева с важни срещи с членове на МОК и президентите на федерациите по фигурно пързаляне и бокс

Председателят на БОК Весела Лечева проведе работни срещи с членове на Изпълнителното бюро на МОК и президентите на три от най-големите световни федерации – по фигурно пързаляне, бокс и гимнастика.

В Левски се гласи още един трансфер

Хърватският защитник Стипе Вуликич няма да е последното ново попълнение на „сините“ тази зима

В Италия разкриха трансферната сума на Вуликич

Левски финализира трансфера на хърватския защитник Стипе Вуликич, който пристига от италианския Сампдория

Христо Янев залага на трима българи срещу Славия

Добрата форма на Иван Турицов ще остави на пейката бразилеца Пастор, който беше твърд титуляр за ЦСКА преди пиянския скандал, който го вкара в ареста

Загорчич: ЦСКА ме искаха за треньор

Ето какво сподели специалистът преди сблъсъка на "армейците" със Славия

Спартак Варна идва на "Лаута", за да продължи серията без загуба

Локомотив Пловдив и Спартак Варна излизат един срещу друг на стадиона в парк „Лаута“ в мач от 22-ия кръг на efbet Лига