Публиката на Славия избра Тони Тасев за №1

Публиката на Славия избра Тони Тасев за №1

Вижте подробности

Тони Тасев беше избран за любимец на публиката на Славия за сезон 2023-2024.

Крилото, чието бъдеще все още не е известно, защото договорът му с белите" изтича, събра 550 точки в анкетата.

30-годишният Тасев има 33 мача, 10 гола и 7 асистенции във всички турнири през изминалата кампания.

На второ място е вратарят Светослав Вуцов с 240 точки, а на трета позиция се нареди капитанът Галин Иванов (230 точки), следвани от Иван Минчев (189) и Денислав Александров (159).

Славия завърши на десето място в крайното класиране в Първа лига, след като през есента записа най-лошия старт на сезон в клубната си история.

Сираков: Продаваме двама и плащаме

Настоящият президент и бивш собственик на Левски Наско Сираков говори за дълга към Васил Божков при представянето на сегашния собственик Атанас Бостанджиев. 

Левски прати нападател в Арда

Преслав Бачев има 22 мача и 2 гола за "сините"

Феновете на Локо (Пд): Удобно оправдание за поредния управленски провал!

Фенклубът на Локомотив Пловдив излезе с официална позиция след драмите около трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА

ИЗВЪНРЕДНО: Васил Божков иска Левски да му плати 5 милиона евро!

"Сините" съобщиха новината официално, след получено писмо от адвоката на бившия собственик

Локомотив София върна Доминик Янков на Риека

Договорът за наем между Локомотив София и Риека за правата на Доминик Янков изтече и той ще се завърне в хърватския тим, съобщиха от столичния клуб

Славия продава футболисти в Южна Корея и Азербайджан

"Белите" пласират двама чужденци