Пуснаха нови луксозни значки за 100-годишния юбилей на Славия

Пуснаха нови луксозни значки за 100-годишния юбилей на Славия

Парите от значките ще се използват за издаването на три книги за юбилея на клуба

Комитетът 100 години Славия пусна нови комплекти луксозни значки, посветени на стогодишния юбилей на клуба, който ще се отбележи през 2013-а година. Това се прави поради големия интерес, който имаше към първата лимитирана серия със значки.

Новите комплекти също са лимитирани и номерирани, също така са и са тематични - Класик и Ретро. Те ще съдържат по 4 значки, като Класик е на базата на сегашната емблема на Славия, а Ретро - на основата на първото лого на клуба, наричано плетеницата. Комплектите ще струват по 80 лв. и ще се продават от 8 октомври 2012 година в магазина на Българския национален фенклуб в София на ул. Бяло море номер 2 (срещу входа на болница ИСУЛ).

Цялата печалба от реализацията на значките отново ще бъде внесена в сметката на Комитета 100 години Славия и ще бъде използвана за планираното издаване на три книги за юбилея на клуба. Значките отново са изработени от корифея в бранша у нас Велизар Цоков, който е автор на юбилейната емблема на Славия и член на комитета 100 години Славия. 
Георги Иванов обяви кога България ще има селекционер

Обсъждаме доста варианти, призна президентът на БФС

Кой е последният чужд съдия, свирил у нас в елита?

Вече 5 години БФС се доверява само на родни арбитри

Прогноза: Гол/гол в "Бистрица"

ЦСКА 1948 приема Славия в столично дерби

Фратрия и Янтра пропищяха от съдията

Фратрия и Янтра изразиха бурно недоволство от съдията по време на дербито им във Втора лига на стадион „Спартак“ във Варна.

БФС отхвърли искането на Левски за чужди съдии за дербито с Лудогорец

"Сините" публикуваха позиция за отказа

Левски излизат в почивка преди дербито с Лудогорец

Отборът на Левски публикува седмичната си програма до дербито с Лудогорец в петък.

Илиан Илиев с три дилеми за състава на Черно море

Треньорът на Черно море има три дилеми за състава, с който да започне в домакинството срещу Добруджа тази вечер на „Тича“.

Спартак Варна си отдъхна за своята звезда

Звездата на Спартак Варна - Бернардо Коуто, получи контузия по време на успеха над Арда (3:0), но състоянието му не буди притеснение.

Гьоко връща играч на Спартак Варна на любимия му пост

Дамян Йорданов отново ще играе като полузащитник в Спартак Варна занапред.