Яки премии в Арда за бой над Левски

Яки премии в Арда за бой над Левски

Четирицифрен бонус за победа на "Герена"

Футболистите на Арда ще играят за сериозни премии в гостуването на Левски в събота, пише "Труд". Играчите на Александър Тунчев са пряко замесени в битката за сребърните и бронзовите медали след силното си представяне през пролетта. Ръководството на клуба е обещало четирицифрен бонус при триумф на „Герена“. През последните месеци „Левски“ записа няколко злополучни резултата у дома – 3:3 със Славия, 1:1 със закъсалия Ботев (Пд) и 1:2 от Черно море, което дава надежда на гостите за краен успех.

Самият старши треньор на „сините“ Хулио Веласкес даде да се разбере, че е наясно със силните страни на съперника и дори отличи тарана Чиносо Офор, който се очаква да бъде титуляр.
„Доста добър отбор е Арда,  с интересни идеи – обясни испанецът на пресконференция. - В което и да е първенство не е лесно да победиш четири последователни мача и да вкараш 17 гола. Има един футболист, който и в двете фази е важен с решенията си и това е Офор.“

Извън състава на „Левски“ остава капитанът Цунами, както и Карл Фабиен. Последният с контузия пък е Алекс Колев, който ще бъде сменен от героя със „Септември“ – Мустафа Сангаре. 
„Това, което искам, е да вкара без да е бил преди това на пейката. Това не става само с желание, искам да отбележа, че той е изключително момче и положителен човек. Винаги се държи по един и същ начин, независимо дали играе, или не“, допълни Веласкес. 
Последният мач между двата тима не излъчи победител след 1:1 в Кърджали.
 

Стар познайник идва отново за Марин Петков

Срещата между Славия и Левски в четвъртък ще бъде решаваща за доста играчи на двата тима.

Шведи искат Сегер от ЦСКА

Престоят на шведския халф Давид Сегер в ЦСКА може да се окаже много кратък.

Левски се прицели в Шанде

Левски си хареса крилото на Спартак Ванра Шанде.

Камерун разочарова Джеймс Ето'о

Халфът на ЦСКА Джеймс Ето'о се размина с мечтата да участва на предстоящото издание на Купата на африканските нации.

Ас на Берое готов за игра

Вратарят Артур Мота е готов за игра, но ще остане резерва.

ЦСКА 1948 без право на грешка срещу ранения Септември

Септември е домакин на ЦСКА 1948 от 13:00 часа днес от18-ият кръг на efbet Лига.

Черно море търси изход от черна серия срещу Берое

Черно море гостува на Берое под Аязмото. 

ЦСКА и Локомотив Пд в директен сблъсък за Топ 4

ЦСКА посреща Локомотив Пловдив в мач от 18-ия кръг на efbet Лига.

Локо Пловдив излиза срещу ЦСКА без Лами

Представителният отбор на Локомотив се изправя срещу ЦСКА в мач от 18-тия кръг на efbet Лига