Янев: Победата е добра, трябва да трупаме точки

Янев: Победата е добра, трябва да трупаме точки
Източник: БГНЕС

Наставникът на ЦСКА похвали тима на Добруджа

Наставникът на ЦСКА Христо Янев даде мнението си след победата с 2:0 срещу Добруджа в efbet Лига. Бившият национал похвали гостите от Добрич за показаното в София и подчерта, че смените в хода на даден мач не означават, че треньорът не е доволен.

"За нас победата е добра, трябва да трупаме точки, всяка една победа ни носи допълнително спокойствие. Не я постигнахме лесно. Много добре подреден отбор в защита, компактни, можем да ги поздравим, че се постараха да ни затруднят. Трябва да разберете нещо - промените по време на мача, не означава, че не сме доволни, просто търсим нещо различно. Искахме да вкараме втори нападател, да накараме Питас да създава повече пространства за Лео Годой. Една такава ситуация реши изхода на мача. Не става въпрос за настроение, слагаме на кантар интересите си.

Искаме да играем с най-добрите футболисти, днес дадохме възможност и на двамата си нападатели да покажат колко добре се разбират във взаимодействие, не трябва да обръщаме такова внимание, всеки един в съблекалнята трябва да разбере стойността си. Имаме четирима централни защитници и ги ротираме, Теди досега игра във всички мачове, искаме всички да получат игрово време. Когато другите отбори имат пауза за националните отбори, те могат да работят в пълен състав, ние ще имаме 11 футболисти, ще работим индивидуално", каза Христо Янев.