Янев след успеха над Добруджа: Много слабо второ полувреме

Янев след успеха над Добруджа: Много слабо второ полувреме

Наставникът на ЦСКА Христо Янев заяви след победата с 1:0 над Добруджа като гост, че от своя щаб е разбрал, че това е втори успех за тима през сезона

Специалистът допълни, че е много доволен от играта на отобра през първото полувреме, но не и от тази след почивката.

"Много добри първи 45 минути, имахме контрол върху всичко. И много слаби втори 45 минути, в които не направихме нищо. Не мога да си обясня защо дадохме инициативата.

Възползвахме се от една ситуация, която работехме през седмицата. Имахме още една-две. След това загубихме инициативата и самочувствието си. Дадохме инициативата на Добруджа да играе с топката без ние да създаваме положения.

Не сме правили дефанзивни смени. Играхме с две раздвижени крила с обратен крак и централен нападател. Трябваше да направим промени, за да събудя момчетата на терена, че не може да играят по този начин.

Виждам отбор в тренировъчния процес, който се влага максимално. Разбрах от моите колеги от щаба, че това е едва втора победа за сезона, което влияе. Играта не ни задоволява и това го знаем. Трябва да разберем, че имаме потенциал и той трябва да се показва на терена.

В мое лице отборът има пълна подкрепа. Трябва да превърна съблекалнята в отбор, който се бие. Това е моята цел. Всеки футболист разполага с качества, ние трябва да извлечем най-доброто от тях. В момчетата се чете нерешителност, която трябва да променм", каза Янев след първата победа на ЦСКА в първенството като гост и втора за сезона.

Луканов: Дунав върви в правилната посока

Старши треньорът на Дунав Русе Емануел Луканов заяви след загубата с 0:2 от Лудогорец в първото домакинство на тима след завръщането му в елита, че основният проблем на отбора е наивността в ключови ситуации, която срещу силен съперник се наказва

ЦСКА обърна Ботев (Пловдив) до 3:2 след късна драма в София (ВИДЕО)

Жоел Цварц се превърна в герой с 2 гола, Питас с асистенция и попадение, въпреки виковете „оставка“ на „Васил Левски“

Ал-Хилал вади 70 милиона за Луис Диас

Ал-Хилал ще направи опит да привлече крилото на Байерн (Мюнхен) Луис Диас, твърди "Екип"

Райс: Имаме малко време за тренировки преди Апоел

Старши треньорът на Лудогорец Томас Райс даде мнението си след победата срещу Дунав (Русе) в efbet Лига

Лудогорец удари Дунав с 2:0, поведе в efbet Лига (ВИДЕО)

"Орлите" преобразени в Русе

Трибуна Сектор “Г” съобщи ужасна новина

Феновете на ЦСКА потънаха в скръб