Янтра се подсили с опитен защитник

Янтра се подсили с опитен защитник

Александър Георгиев подписа с "ковачите"

Янтра официално подписа с крайния защитник Александър Георгиев. Той идва като свободен агент в отбора на "ковачите", след като за последно беше част от Спартак Варна. 

"Опит и класа за левия бек!
Александър Георгиев е новото попълнение на Янтра!

28-годишният ляв защитник пристига в Габрово след престой в Спартак (Варна) и носи със себе си сериозен опит от елитния футбол. Роденият в Търговище футболист е юноша на Светкавица и преминава през школата на Литекс, а в кариерата си е носил екипите на ЦСКА, Септември (София), Етър, Арда, Крумовград и Спартак (Варна).

Георгиев е бивш юношески и младежки национал на България и има близо 150 мача в родния елит зад гърба си. Футболист, който съчетава стабилност в защита, активна игра по целия ляв фланг и богат опит на високо ниво.

С неговото привличане Янтра добавя още качество и конкуренция в състава преди старта на новия сезон.

Добре дошъл при „ковачите“,Сашо!

Желаем ти здраве, много силни мачове и незабравими моменти със зелено-белия екип!"
, написаха от клуба.