ОФИЦИАЛНО: Ясен Петров поема Спартак (Варна)

ОФИЦИАЛНО: Ясен Петров поема Спартак (Варна)
Източник: БГНЕС

Ясен Петров е новият старши треньор на Спартак (Варна)

Опитният специалист ще наследи на поста Гьоко Хаджиевски, който се раздели със „соколите“ по собствено желание.

Петров беше свободен, след като напусна Добруджа в края на миналия сезон. 

Любопитен момент е, че в треньорския щаб на Спартак (Варна) вече работи Ивелин Петков, който беше помощник на Ясен Петров в Добруджа. Очаква се двамата отново да сформират тандем във варненския клуб.

Ето какво обявиха от Спартак:

Ясен Петров е новият старши треньор на ФК Спартак Варна.

Ясен Петров е едно от най-разпознаваемите имена в българския футбол. В своята треньорска кариера той е водил националния отбор на България, както и редица водещи клубове у нас – Левски София, Ботев Пловдив, Черно море, Локомотив София, Локомотив Пловдив и Добруджа. Зад гърба си има и сериозен международен опит, натрупан по време на работата му в Китай.

В треньорския щаб на Ясен Петров влизат помощник-треньорите Ивелин Петков и Михаил Цоков, кондиционният треньор Ивайло Петров и треньорът на вратарите Георги Георгиев

Пожелаваме успех на Ясен Петров и неговия екип начело на ФК Спартак Варна! 

Трио на Черно море аут за ЦСКА 1948

Двубоят между ЦСКА 1948 и Черно море е на 14 август от 21:15 часа

Отложиха Славия - Левски

Заради плейофа за групите на Шампионската лига на "сините" с АЕК

Съдът отхвърли жалба срещу Асен Златев, но сагата в българските щанги продължава

С решение от 12 август Софийският градски съд отхвърли жалбата на сдружение "Спортен клуб по вдигане на тежести Христо Бъчваров" срещу вписването на Асен Златев като председател на Българската федерация по вдигане на тежести.

Лапухов гони европейски рекорд

Фьодор Лапоухов записа 3 поредни сухи мрежи в Лига Европа и утре може да стане №1 по този показател в цялата история на ЦСКА.

Кръщават стадион на Илия Вълов

Христо Стоичков и Валентин Илиев ще присъстват на церемонията

Сенси: Най-важното е всички да преследваме обща цел

Италианският халф на ЦСКА Стефано Сенси е на мнение, че успехът с 3:0 над Макаби Тел Авив е дал допълнителна увереност на „червените“.