Ясно е колко ще плати Левски за новия бразилец (ВИДЕО)

Ясно е колко ще плати Левски за новия бразилец (ВИДЕО)
Източник: "Тема спорт"

Mоже да се наложи нов вратар, ако се стигне до раздяла с Матей Маркович

Левски ще плати 250 000 евро за Рилдо на Санта Клара, съобщи „Тема Спорт“.

„Сините“ са постигнали споразумение с португалския клуб и бразилецът е чакан за първата тренировка на тима. Столичани стартират подготовка на 11 юни. От „Герена“ са успели да намалят сумата, която първоначално им е поискана от Санта Клара, като в крайна сметка и двете страни са останали удовлетворени.

Левски продължава работата по селекцията, като се стреми да се подсили във всички зони. Също така може да се наложи да бъде търсен и нов вратар, ако се стигне до раздяла с Матей Маркович. От „Герена“ искат да продадат хърватския страж.

Столичани вече имат няколко футболисти от Първа лига в списъка – Емил Ценов от ЦСКА 1948, Хуан Переа от Локомотив Пловдив, Станислав Иванов от Арда и Бернардо Коуто от Спартак Варна. Главният скаут Красимир Петров наскоро заяви, че в полезрението на Левски са и двама бразилци, като единият от тях е типичен плеймейкър. Последният е именно Рилдо. Петров лично пътува до Страната на кафето, за да наблюдава на живо изявите им, и ги е препоръчал на ръководството.

Ръководството на Левски иска да действа по-бързо с работата по лятната селекция, за да не се получава забавяне, водещо след това до пожарни действия, както бе през зимата. От „Герена“ вече обявиха първия нов – крилото Радослав Кирилов, който пристигна като свободен агент.

Забавянето в края на миналата и началото на настоящата година се случи и заради трудностите по намирането на заместник на уволнения треньор Станислав Генчев, като Хулио Веласкес пристигна ден след началото на подготовката на Левски.

Цветомир Найденов си пожела Левски за Купата, иска да види дали са напреднали

Той обяви това в социалните мрежи

Цветомир Найденов поздрави ЦСКА 1948 и пожела успех на Янтра

Благодетелят на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, поздрави футболистите и треньорския щаб на тима за отношението им в 1/16-финалния сблъсък срещу Янтра Габрово

Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, заяви, че не може да каже кога разградчани ще имат нов треньор

Ще има по-малка буферна зона за Вечното дерби

Само близо 6500 места ще бъдат затворени като буферни зони за дербито между Левски и ЦСКА, което ще се проведе на 8 ноември на стадион "Васил Левски"

Боби Цонев: Да не избързваме с цели да ставаме шампиони

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Борислав Цонев сподели мнението си след класическия успех над Янтра (Габрово) за Sesame Купа на България

Луканов: Сблъскахме се с друг свят

Старши треньорът на Янтра Емануел Луканов говори след загубата с 0:4 от ЦСКА 1948 за Купата на България

Иван Стоянов: Ние играем сериозно срещу всеки

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов остана доволен от победата на своя тим над Янтра

Билетите за Левски - ЦСКА в продажба от петък!

Билетите за голямото дерби на българския футбол между Левски и ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в петък (31 ноември), в 14:00 часа

След 1/8-финалите: 15 елитни и един аматьорски отбор продължават в Купата

15 отбора от Efbet лига влязоха в осминафиналите на Sesame Купа на България