Ради Димитров: Като му дойде времето, ще кажа какво се случи в Левски

Ради Димитров: Като му дойде времето, ще кажа какво се случи в Левски

"Добре се чувствам в Локомотив, има страхотен колектив, треньорът ме искаше уважават ме момчетата", сподели бранителят

Защитникът на Локомотив (Пловдив) Радослав Димитров разкри, че не е казал цялата истина по проваления си период в Левски, когато изигра едва два мача със синята фланелка.

Димитров игра при загубата с 0:1 от Литекс в последния кръг на редовния сезон в „А” група. В плейофната фаза Локо (Пд) ще се бори във втората шестица.

„Мисля, че се получи доста добър мач, не заслужавахме да загубим, доста нелепо загубихме. Показахме добра игра, атакувахме, имахме доста добри контраатаки, само завършващия пас ни липсваше да вкараме гол. Не мисля, че чак умората си каза думата, просто малко липса на концентрация”, каза Димитров след загубата от Литекс.

"Оранжевите" взеха трите точки след късно попадение на Илия Миланов.

„Треньорът беше приготвил смяна, имаше тъч, ако съдията беше смяна треньора, мисля, че щяхме да успокоим нещата и да завършим 0:0. Добре се чувствам в Локомотив, има страхотен колектив, треньорът ме искаше уважават ме момчетата. Доста време не бях играл официален мач, радвам се, че се завърнах в „А” група и че съм в Локомотив, знаете какви традиции и фенове има.

„Всичко съм забравил, доста неща не казах, но засега искам да си ги запазя за мен. Като му дойде времето, ще кажа какво се случи в Левски и каква е обстановката”, добави Димитров.
Арда с последна тренировка, Тунчев призова за подкрепа

Родният тим приема Кауно в Кърджали

Левски с резервния екип в Баку (ВИДЕО)

Само веднъж столичния гранд показа "бялата" тениска

В Африка: Трансфер на Левски пред провал

Съветват Акрам Бурас да не приема офертата

Котев: Слушаме ли треньора - няма да имаме проблеми

Българинът вярва, че дисциплината на терена ще е ключова

Ключов футболист на Левски пропуска реванша със Сабах

Сериозен “ребус” за решаване пред Хулио Веласкес

Тунчев: 1:0 не е кой знае какъв резултат

Ще сбъркаме, ако пазим резултата, обяви треньорът на Арда

Още един проблем за Левски преди реванша

Охене аут за втория мач със Сабах

Веласкес с голямо обещание преди реванша със Сабах

Ще бъде различен мач, призна испанецът

Противникът на Арда вече е на българска земя

Мачът на “Арена Арда” е утре вечер в 20:30 часа