Ради Здравков: Очарован съм от политиката на ЦСКА 1948

Ради Здравков: Очарован съм от политиката на ЦСКА 1948

"Моите задължения в клуба ще бъдат различни от треньорските"

Новият спортен директор на ЦСКА 1948 Радослав Здравков заяви, че е очарован от проекта на клуба пред “Мач Телеграф”. Легендата на ЦСКА и националния отбор беше обявен първо от главния спонсор на амбициозния клуб Цветомир Найденов. 


“Удовлетворен съм от двата разговора, които имах с господин Найденов миналата седмица. Запознах се с новия проект на клуба и създаването на втори отбор. Моите задължения в ЦСКА 1948 ще бъдат различни от треньорските.


И двата отбора си имат треньори, които ще имат пълната свобода да налагат своите идеи и ще се ползват с подкрепата ми. Моята задача ще бъде да координирам всичко между двата отбора. Признавам, че това е нещо, което е по вкуса ми и смятам, че мога да бъда полезен със своя опит”, каза Здравков. 


“Напълно споделям политиката на клуба да се привличат и налагат млади български играчи, които са юношески или младежки национали. Даже бих казал, че съм очарован. Мога да припомня, че преди 3-4 години по мое предложение беше прието в Лудогорец да се налагат само млади българи - говоря за втория отбор.


В двата разговора с Цветомир Найденов не е засягана темата за амбициите на клуба. Но доколкото го познавам, той е изключително амбициозен човек и със сигурност целите за следващия сезон ще са по-големи от този, в който отборът завърши на пето място”, завърши Здравков.

Левски уреди халф от Ередивизи (ВИДЕО)

Доминик Яношек идва като свободен агент

Келиан ван дер Каап тренира с Левски

Веласкес нареди двуразови занимания и в четвъртък

Младежки национали започнаха с ЦСКА

В петък "червените" отново ще се подготвят двуразово

Официално: ЦСКА 1948 представи Дембеле

Защитникът идва от Германия

Официално: Трима нови съдии в efbet Лига

Вижте всички рефери във футболния ни елит за новия сезон

Георги Иванов сред специалните гости на Световното клубно, срещна се с куп легенди

Президентът на БФС взе участие и във футболен семинар на ФИФА

Ботев (Пловдив) свиква общо събрание

На акционерите в клуба

Перлата в лятната селекция на Лудогорец пристигна в България

Вторият най-скъп в историята на шампионите вече е у нас

Хееренвеен иска Ел Джемили от Левски

Представител на нидерландския тим се е свързал тази сутрин с шефовете на „сините“