Радослав Златков: Стоя здраво зад Томаш!

Радослав Златков: Стоя здраво зад Томаш!

"Селекцията на ЦСКА се подготвя в момента", обяви изпълнителният директор на тима

Изпълнителният директор на ЦСКА – Радослав Златков, е категоричен, че смяната на треньор при наличие на трудности не е решение според неговия мироглед и затова стои плътно зад Александър Томаш и екипа му. Златков заяви пред „24 часа“, че зимната селекция на „червените“ се подготвя към този момент, но не може да даде повече информация на този етап.

„Не мога да правя спортно-технически коментар просто защото не съм експерт. Но като мениджър аз стоя здраво зад Александър Томаш и екипа му. И защо стоя здраво? Първо, защото не е редно треньорите да се сменят толкова често. Те имат нужда от време, за да работят, за да създадат стабилност в отбора, за да участват пряко в промените в отбора, за да наложат начина и правилата, които те смятат за правилни. За да се постигнат резултати, трябва да има стабилност. Смяната на толкова много треньори за последните години показва неувереност и липса на готовност да се срещнат и да се преборят трудностите. Смяната на треньор непосредствено след трудности, с които се сблъсква отборът, не е решение. Той има нужда от подкрепа. И моята подкрепа я има. Александър Томаш в момента е натоварен с много сериозни цели, очаквания. От друга страна, той е лицето - преди, след мачове, по време на пресконференция. Не са лесни мачовете. Вижда се, че резултатите невинаги са тези, които се очакват, даже срещу отбори, които най-вероятно са спортно-технически по-слаби от нас. На първата пресконференция казах, че мечтая да спечелим първата титла след първия сезон на новия стадион. Придържам се към тези очаквания“, обясни Златков за треньорския пост в ЦСКА.

Елизара Янева стартира с победа в Пазарджик

Наложи се над французойка

От Ботев Пд: Веднага ще предадем ръководството и всички дългове на клуба

Ръководството на Ботев Пловдив публикува декларация, с която призовава всички за обединение.

Сериозни кадрови проблеми в Локомотив (Пловдив) преди гостуването на ЦСКА 1948

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич има сериозни кадрови проблеми в състава си след двубоя от осмия кръг на Първа футболна лига срещу шампиона Лудогорец в неделя, завършил при равенство 1:1, след като трябваше да направи три принудителни смени по време на срещата.

Млад татко се завръща в групата на Спартак Вн

Луи Пахама е на линия за "соколите"

Билетите за Арда - ЦСКА ще се продават в деня на мача

Срещата ще се играе в Стара Загора

Добруджа продължава със селекцията

В клуба чакат португалец

Стоичков и Балъков взеха участие в благотворителен мач в Португалия

Мачът се игра на "Жозе Алваладе"

Ботев Пловдив обявява новия треньор днес

Очаква се Ботев Пловдив да обяви днес кой ще води тима срещу Септември София в неделя.

Бивш треньор в ЦСКА става шеф в Хебър

Добри Митов поема школата на "гробарите"