Радост в Левски: Сундберг поднови тренировки

Радост в Левски: Сундберг поднови тренировки

Националите се завърнаха, a младежките такива, Миланов и Кордоба получиха почивка

Бранителят на Левски Ноа Сонко Сундберг поднови тренировки с тима.

Гамбиецът получи травма в левия глезен при първото попадение на Локомотив София, когато "сините" загубиха с 2:3 в "Надежда".

Днес централният защитник започна подготовка с основната група, към която се присъединиха и мъжките национали на България - Илиян Стефанов, Андриан Краев и Марин Петков.

Почивка получават Георги Миланов, младежките национали Пламен Андреев, Асен Митков и Антоан Стоянов, както и Хосе Кордоба, който вчера (27 септември) игра при победата на Панама с 2:0 над Бахрейн.

Веласкес променя изцяло Левски за дербито с ЦСКА

Испанският специалист засилва атаката за Вечното дерби

Завръщането на Сангаре отново се отлага

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре ще увеличи натоварванията по време на тренировките в следващите дни, съобщава „Мач Телеграф“

Манчестър Сити би Бърнли и вече е на върха в Англия! (ВИДЕО)

Манчестър Сити постигна трудна, но изключително важна победа с 1:0 при гостуването си на Бърнли на „Търф Мур“

Ясен е съдията на ЦСКА - Левски!

По-рано тази пролет той свири и дербито на "сините" с Лудогорец

Идриз: Надявам се, че ще играем и финал

Талантът на Локомотив (Пловдив) Севи Идриз коментира разгромната победа с 4:0 над Арда в първия полуфинален сблъсък от Купата на България

Ботев (Ихтиман) - Марица (Милево) е финалът за Купата на Аматьорската лига

Ботев (Ихтиман) се класира на финал за Купата на Аматьорската лига, след като на стадион „Огоста“ в Монтана се наложи с 2:1 над Бдин (Видин).