Радуканов потвърди новината на Novsport.com: Ще водя ЦСКА поне до декември (видео)

Радуканов потвърди новината на Novsport.com: Ще водя ЦСКА поне до декември (видео)

"Разликата с Левски е само шест точки", сподели специалистът

Старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов потвърди, съобщената вчера ексклузивно от Novsport.com новина, че ще остане начело на „армейците” до месец декември.

Наставникът призна, че е разговарял със собствениците на тима Димитър Борисов и Иво Иванов, които са го уверили, че мястото му е сигурно поне до 15-ти декември.

„Разговарях с шефовете и те ми казаха, че ще водя отбора до средата на месец декември, след което евентуално ще се търси специалист, който да поеме отбора през зимната пауза”, заяви Радкуанов предаде репортер на Novsport.com по време на награждаването на най-добрите млади таланти от националната програма „Децата и футболът”.

„Не са ми поставяни никакви условия, защото на мен ми е пределно ясно какво точно се изисква от отбора - ЦСКА да играе по възможно най-добрия начин и да завърши полусезона подобаващо.

Все пак разликата с Левски е само шест точки, макар да не ми се коментират останалите отбори. Мен ме интересува само и единствено представянето на ЦСКА.”

Радуканов също така потвърди официално, че защитникът Йордан Минев е глобен с 10 хиляди лева, заради псувните от негова страна към феновете след мача с Берое, завършил 3:2 в полза на „армейците”.

Вижте видеото от изявлението на Милен Радуканов!

Сектор "Г": Армейци, не чакайте последния момент за билети

Сектор "Г" прикани феновете на ЦСКА да се събудят, защото до дербито с Левски не остава много време

Цветомир Найденов атакува двама съдии след хикса във Враца

Найденов, пословичен с честите си Facebook изяви, нарича „гнусни корумпета“ и „идиоти“ главния съдия Георги Стоянов и помощника му от ВАР Станимир Тренчев

Ясно е кой ще поеме Миньор Перник

Владимир Манчев ще е новият треньор на Миньор Перник пише "Мач Телеграф"

Сангаре играе за Купата на Африка

Мустафа Сангаре окупира заглавията не само на родните спортни медии, но и на тези в Мали.

Чужди агенти идват за двама от ЦСКА

Чуждестранни агенти от най-различни страни ще заемат места в ложите на „Васил Левски“ за Вечното дерби.

Гласят млад рефер за дербито Левски – ЦСКА

Варианти за мач №1 са и опитните Радослав Гидженов и Никола Попов

Ботев (Пловдив) с информация за състоянието на Даниел Наумов

След инцидента в градското дерби с Локомотив

Тодор Симов: Много добре се подготвихме как да противодействаме на ЦСКА 1948

Треньорът на Ботев (Враца) говори след нулевото домакинско реми

Иван Стоянов каза какво не стигна на ЦСКА 1948 за успех във Враца

Треньорът на „червените“ говори след нулевото реми с Ботев