Радуканов: Тежко се говори, това е късметът на големите отбори

Радуканов: Тежко се говори, това е късметът на големите отбори

"Трудно ще е да мотивирам момчетата за следващите мачове", заяви наставникът на Пирин

Старши-треньорът на Пирин Милен Радуканов беше видимо разстроен след инфарктната загуба на неговия отбор срещу ЦСКА с 2:1, след като "армейците" отбелязаха победния гол в последната минута на продължението. 

"Трудно е да се говори след този мач. Радвам се, че се надигравахме и мисля, че стояхме равностойно и на моменти дори бяхме по-добри. Това просто е късметът на големия отбор, който побеждава в последните минути. Радвам се, че моят отбор игра добре, въпреки че загуби. Видяхте, че бяхме разучили перфектно ЦСКА. Поздравявам футболистите за себераздаването, като през второто полувреме някои от тях бяха в много тежка ситуация."

"Радвам се за футболистите, че успяха да надиграят ЦСКА, но загубата много ще натежи, защото се притеснявам да не идем в другата крайност. Един скромен Пирин със скромни финанси се надиграва с всички големи отбори в България. Не трябва да мотивираме играчите, защото те са на работа и трябва да се мотивират сами. Всеки е различен характер, някой влиза по-трудно в мачовете, други - по-лесно."

"Сега ще е трудно да мотивирам футболистите за следващите мачове, сигурен съм, че те имат своите качества и могат да постигнат целите си.", завърши Радуканов. 

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза

Черно море отпрати африканец

Черно море се отказа от услугите на Софиан Балул

Ради Цонев става свободен агент

Халфът Радослав Цонев няма да продължи да играе за врачанския Ботев, информира Дарик радио

Черно море създава убийствена конкуренция

С привличането на опитния Александър Колев Черно море създава убийствена конкуренция на върха на атаката, тъй като на този пост могат да бъдат използвани също Селсо Сидни и Георги Лазаров

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1