Ръководството на Славия опроверга информациите за тежка контузия на Стефан Велков

Ръководството на Славия опроверга информациите за тежка контузия на Стефан Велков

"Информациите за тежка контузия на футболиста на Славия и младежки национал Стефан Велков не отговарят на истината"

"Информациите за тежка контузия на футболиста на Славия и младежки национал Стефан Велков не отговарят на истината", съобщи пресаташето на клуба Борислав Константинов за БТА. В информациите се казва, че Велков има скъсани връзки на коляното. Ако това е вярно, той трябва да бъде извън терените за период около шест месеца.

"Това изобщо не е така. Стефан е изкълчил глезен при игра на футбол с приятели и ще отсъства от терените за около месец. Това е мнението на лекарите на Славия", се казва още в официалното опровержение на клуба относно състоянието на младия футболист.

Защитникът е един от най-обещаващите млади таланти в българския футбол. В края на миналата година той премина и пробен период в английския шампион Манчестър Юнайтед.

Алекс Николов е №1 за октомври в Италия

Волейболистът отбеляза 96 точки в първите 4 мача на отбора си

Феновете на ЦСКА с шествие преди дербито с Левски

"Червените" запалянковци се събират на ул. "Цар Иван Асен" в 12:30 ч

Уикенд с една парола: "Синьо-червеният" вечен мач на България

Големи сблъсъци в Манчестър, Лондон и Болоня в тираж №90 на игрите на "Спорт тото 1"

Георги Миланов: Левски трябва да играе умно

"Всяка една грешка може да бъде фатална", каза халфът

Официално: Нападател напусна Монтана

Двете страни се разделиха по взаимно съгласие

Нагелсман повика дебютант и върна Сане в националния отбор на Германия

Маншафта ще гостува на Словакия и приема Словакия в квалификациите за Мондиал 2026

Задържаха фена, ударил с бутилка вратаря на Ботев Пд

Привърженик на Локомотив Пловдив, който хвърли бутилка и уцели вратаря на Ботев Пловдив Даниел Наумов по време на дербито, е бил задържан, съобщава TrafficNews.

Халф подписа нов договор с ЦСКА 1948

Халфът на ЦСКА 1948 Марто Бойчев подписа нов договор с клуба, анонсира благодетелят на отбора Цветомир Найденов. 

Кралев: Направихме важна крачка в борбата със спортното хулиганство

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат Красен Кралев изрази задоволство от приетия на първо четене Законопроект за безопасността и сигурността по време на спортни мероприятия