Ръководството на ЦСКА подкрепи Милен Радуканов

Ръководството на ЦСКА подкрепи Милен Радуканов

Босовете на "червените" излязоха със специално обръщение в клубния сайт

Ръководството на ЦСКА изрази своята подкрепа към наставника на "червените" Милен Радуканов чрез обръщение в клубния сайт.

 

Вчера "армейците" допуснаха първата си загуба в първенството, губейки от Славия с 1:2 на стадион "Българска армия", което даде храна за нови спекулации относно треньорска смяна в клуба.

 

Представяме на вашето внимание пълното обръщение на ръководството на ЦСКА без редакторска намеса: 

 

 

"Армейци,

 
вчера нашият любим отбор загуби три точки, но не загуби вярата и доверието на всички ни в своя треньорски щаб. Дори напротив – именно в такава ситуация, в която горчивият вкус на негативите от даден резултат все още не е отминал ние – хората свързани с
управлението на най-мащабния и значим футболен клуб у нас, изразяваме своята пълна подкрепа към Милен Радуканов.
 
Собствениците на „Титан АС” и ПФК ЦСКА ЕАД  Димитър Борисов и Иво Иванов, изпълнителният директор Венцислав Живков, както и всеки служител от стадиона, дават и ще продължават да дават своя вот с по едно голямо „ За” към настоящия старши треньор. След  това 1:2 снощи балансът демонстриран в клуба между всички фактори в него, доказва послание, което сме отправяли безброй пъти – на Армията работим всеотдайно, без да сме подлагани на каквото и да е вътрешно напрежение.
 
В името на истинските ни цели – хегемон у нас и „убиец на гиганти” в Европа, ние няма да нарушим принципите си на клуб, изграден от джентълмени уповаващи се на вяра и чест, които са родени победители. Такива, каквито и сега сформират спортно-техническия ни екип и оперативното ръководство. Такива, каквито работят и са работили в и за ЦСКА.
                                                                                                                                          
Само обединени, ние – всички армейци в България, можем и ще постигнем нови грандиозни победи навсякъде, където играем. И както силно вярваме и желаем – с Милен Радуканов и неговият екип начело на отбора.
                                                                                                                                            
Напред червените!"
Емил Ценов с официален дебют за Оренбург, изигра 90 минути при успеха над Рубин (Казан) (ВИДЕО)

Мачът бе от турнира за Купата на Русия

Добруджа изби рибата с топ трансфер, привлече португалец с впечатляваща визитка

Клиентът на Жорже Мендеш Томаш Силва подсили новака в елита

Илиян Филипов призова феновете на Ботев Пловдив за среща

Спомоществователят на Ботев Пловдив – Илиян Филипов, публикува официално изявление във връзка с проблемите в клуба

БФС глоби отборите от елита с над 22 000 лева

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите след осмия кръг в efbet Лига, възлизащи на общо 22 400 лева

16-ти нов пристигна в Ботев Пловдив

Ботев Пловдив осъществи трансфер №16 в лятната си селекция, съобщиха от клуба

Минал през три български клуба подписа в Индонезия

Джонатан Перейра има нов отбор

Обявиха съдията на Левски - Лудогорец

Вижте всички наряди

Ветераните на Локо Пд ще участват на турнир в Румъния

В Стар Бенешов

Елизара Янева стартира с победа в Пазарджик

Наложи се над французойка