Разкриха една от причините за фурора на Черно море

Разкриха една от причините за фурора на Черно море

Вижте подробности

Черно море безспорно е приятната изненада този сезон в Efbet лига. "Моряците" са на прага на историческо постижение - да финишират на второ място в редовния сезон след 30 кръга и в оставащите след това 5 мача да се борят за сребърните медали. До момента най-доброто постижение на Черно море в елита след създаването на "А" група е третото място през сезон 2007/2008 година.

Една от причините за фурора, който прави варненският тим е твърде интересна. Това е фактът, че треньорът Илиан Илиев е на този пост вече 6 сезона, без да бъде сменян. И в резултат на това Черно море постоянно надграждаше, за да се стигне до резултатите сега. Безрезервното доверие от страна на собствениците на клуба и феновете доведоха дотам, че на "Тича" се случват истински футболни чудеса.

В същото време водещите ни три отбора Лудогорец, Левски и ЦСКА са сменили за тези 6 години цели 49 пъти треньорите си! При шампионите промените са 18, на Герена 15, а при "червените" 16. Това прави още по-силно постижението на Илиан Илиев, който вероятно ще остане още в Черно море, за да води отбора и в очертаващото се участие в Европа това лято. 
Ботев Пд поднови подготовката си на Коматево

Отборът на Ботев (Пловдив) поднови тренировъчни занимания и от днес „канарчетата“ влизат в лагерен режим на клубната си база, информираха от футболния клуб. 

Крушарски: Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски говори пред медиите след пресконференцията, на която „смърфовете“ официално представиха новия си генерален спонсор.

Българин извежда Лудогорец за първа тренировка

Тодор Живондов ще изведе Лудогорец на първата тренировка, пише „Тема Спорт“.

Локо Пд подписа с нов спонсор

Новото партньорство беше обявено на специална пресконференция в София

Ботев разтрогна с трима

Ботев (Пловдив) се раздели по взаимно съгласие с футболистите Алекса Мараш, Таилсон и Талес да Силва, съобщиха от клуба.

Раздяла на „Армията“

Улаус Скаршем приключи с ЦСКА