Разкритие: Бивш халф на ЦСКА отрязал Левски

Разкритие: Бивш халф на ЦСКА отрязал Левски

Вижте подробности

Ръководството на Левски е провело разговори с Кристиян Малинов за негово преминаване на „Герена“, но халфът е предпочел да остане в Белгия.

29-годишният футболист наскоро подписа нов договор с Льовен и ще продължи да защитава цветовете на тима.

Бившият футболист на Литекс и ЦСКА е бил следен още от Станимир Стоилов и треньорът е пожелал да го привлече, но Малинов не е искал да напусне настоящия си тим, пише "Тема спорт".

След раздялата с Мъри, сините отново са го потърсили за евентуален заместник на Филип Кръстев, като отговорът е бил същия. Халфът е имал оферти и от някои от водещите тимове в Белгия, но е искал да остане лоялен на Льовен.

Той премина в тима през 2020 година и изигра 64 двубоя в първенството, в които реализира две попадения.

Полузащитникът има и 29 мача за националния тим. През миналия сезон отборът завърши на десетата позиция в крайното класиране и не успя да достигне до местата, даващи право на участие в евротурнирите.

Черно море ще опита да прекъсне черна серия под тепетата

Отборът на Черно море ще опита да прекъсне неуспешна серия като гост срещу Ботев Пловдив в елита.

Ботев Пд внася писмо за ТВ правата

Ботев Пловдив реализира обедини отборите от efbet Лига около обща позиция, свързана с телевизионните права и финансовата стабилност на българския футбол, съобщиха от клуба.

Испанци искат звезда на Лудогорец

Клуб от Ла Лига е отправил запитване до Лудогорец за каква сума може да придобие правата на плеймейкъра Петар Станич, твърди „Тема Спорт“.

Майкъла след равенството на ЦСКА: Само Господ ни спаси да не загубим мача

Бившият футболист и ръководител в ЦСКА Георги Илиев-Майкъла не спести критиките си към играта на отбора след ремито с ЦСКА 1948 (1:1).

Септември и Спартак Варна в решителен плейофен дуел

Септември София приема Спартак Варна в директен сблъсък с високият залог е оцеляването в efbet Лига.

Регионално дерби за оцеляване

Ботев Враца посреща Монтана