Разкритие: Кристиан Димитров се разбра с Левски

Разкритие: Кристиан Димитров се разбра с Левски

Защитникът уверил, че ще играе за "сините"

Кристиан Димитров е дал дума на Левски, че ще продължи кариерата си при „сините“.

И затова в момента отхвърля една след друга офертите, които му отправят родните клубове, твърди „Мач Телеграф“.

Първоначално се смяташе, че той е сигурен за Берое, където старши треньор е Николай Киров. Именно под негово ръководство Димитров се превърна в един от най-добрите защитници у нас. Така се стигна и до трансфера му в Хайдук Сплит.

Преди това обаче отказа на Левски, въпреки че „сините“ имаха постигната договорка с шефовете на Ботев относно цената му. Сега обаче бранителят се оказа свободен агент, след като хърватите решиха да не го задържат, а преди това имаше крайно неуспешен престой и в шампиона на Румъния ЧФР Клуж.

Така Димитров бе принуден да се прибере у нас, а още няколко клубове са го търсили освен Берое. Той обаче е бил категоричен, че е дал дума на Станимир Стоилов, който смята, че може да възроди кариерата му.

На „Герена“ ще имат нужда от хора в отбрана, ако се стигне до продажбата на един от титулярите. Смята се, че Левски предпочита това да е Ноа Сонко Сундберг, въпреки че реален интерес има и към Хосе Кордоба. Но дори и до продажба да не се стигне, то Келиан ван дер Каап е опериран и ще му трябва време да се завърне в игра. И тогава за Стоилов ще е по-трудно да използва схема с трима бранители.

Футболист с 58 мача за Ливърпул на проби в Локо (София)

Джордан Айб изпада в депресия покрай COVID

Теодор Иванов: Не е добре ЦСКА да е на 6-о място, надявам се поне на топ 3

„Искам да покажем добрата игра от мача с Чехия и да победим Шотландия“

Осминафиналите за Купата стартират с Левски

БФС обяви програмата

Левски със само 500 фена в Монтана

Пускат билетите в неделя

Силвия Радовска: Попаднах случайно във футбола (ВИДЕО)

2025 година е позитивна за женския футбол, призна селекционерът на България

Още един национал отпадна за Турция

Станислав Иванов е с контузия

Ники Михайлов с критика към Светльо Вуцов за гола на ЦСКА

Шампион не се става в дербитата

Бивш капитан на ЦСКА спира с футбола

Централният защитник на Пирин Благоевград и бивш капитан на ЦСКА и националния отбор Николай Бодуров ще прекрати състезателната си кариера през зимата.

Годой най-често стреля към противниковата врата в първенството ни

Най-скъпото лятно попълнение на ЦСКА Леандро Годой започна да навлиза във форма и в последните си 4 мача има 3 гола с екипа на "червените".