РАЗКРИТИЕ: Няма да има много голове в дербито на двете ЦСКА

РАЗКРИТИЕ: Няма да има много голове в дербито на двете ЦСКА

Вижте подробности

В дербито от българското футболно първенство ЦСКА 1948 - ЦСКА няма да паднат много голове. Така поне смята букмейкърът Inbet, който приема залози за "ъндър" или "под 2,5" при коефициент 1,60. Ставката за "оувър" или "над 2,5 гола" в мача е 2,40. За фаворити са считани гостите с треньор Саша Илич, като "двойката" е оценена с 2,74. За равенството залози се приемат при коефициент 3,44, а за успех на домакините при 2,87.

Двубоят е в неделя от 16,45 часа и се очаква с огромен интерес в цяла България. ЦСКА е лидер в класирането, с 4 точки повече от Лудогорец. ЦСКА 1948 пък има амбиции за класиране в Европа и до момента заема трето място в таблицата.

Тудор: Очаквано труден мач

"Сблъскахме се със силен отбор", каза треньорът на Юве

Черно море чака отговор от Добруджа за контрола

"Моряците" подновяват тренировки днес

Георги Велинов: Пантерата на ЦСКА

Странно, но напоследък из България стана модерно да се говори за пантери, макар тези красиви животни да не обичайни за нашите географски ширини.

Димитър Илиев остава в лазарета и след паузата

Капитанът на Локо Пд е с контузия

Крило на Левски се завръща след паузата

Карл Фабиен ще е готов за игра

ЦСКА без лагер в паузата

"Червените" ще се готвят на Панчарево

Янев зачерка ново попълнение

Брахими не беше в групата за мача с Лудогорец

ЦСКА с пети капитан от началото на сезона

"Червените" гонят рекорд

Чандъров вдигна жълт картон на Белчев и каза дали Левски иска Фурие

"В България не могат да си го позволят", каза собственикът на Септември