РАЗКРИТИЕ: Трима свидетелствали срещу Градев

РАЗКРИТИЕ: Трима свидетелствали срещу Градев

Неюристът бе на разпит в ГДНП

Тъмните облаци над главата на неюриста Георги Градев се сгъстяват! Днес той бе на разпит в ГДНП (Главна дирекция Национална полиция), след като получи призовка.

Градев бе призован по преписка, заведена в полицията след подадения от БФС сигнал. Футболната централа се задейства след разкритията за скандални действия на неюриста. Всичко тръгна от близкия до Димитър Бербатов бизнесмен Петър Величков. Последният обяви в интервю, че Бербо е изгонил човек от щаба си преди конгреса на БФС на 15 март 2024 година, защото е писал на футболисти от националния отбор да бойкотират европейската квалификация с Унгария в София през ноември 2023 година и да не излязат на терена.

На следващия ден самият Градев сам се припозна и започна да се обяснява. Така де факто той официализира пред цяла България, че става дума за самия него. Това послужи като повод за БФС да подаде сигнал в прокуратурата. 

Според слуховете във футболните среди от последните дни показания срещу Градев са дали трима души - единият от играчите, получили скандалните смс-и, Петър Величков и още един човек от щаба на Димитър Бербатов. Предстои да разберем какви действия ще предприеме прокуратурата...

Кристиан Димитров: Атакуваме групите на ШЛ!

Капитанът на Левски - Кристиан Димитров, бе много радостен след класирането на „сините“ за третия квалификационен кръг на Шампионска лига след елиминиране на Университатя Крайова, като заяви, че отборът ще се бори за влизане в основната фаза на турнира

От Левски: Обичаме Шампионска лига и Шампионска лига обича "Левски"

От Левски пуснаха пост в социалните мрежи след класирането на тима за следващата фаза на квалификациите за Шампионската лига

Веласкес след успеха: Това е невероятно!

Старши треньорът на Левски - Хулио Веласкес, бе много щастлив след елиминирането на Университатя Крайова

Евертон Бала: Показахме, че можем да издържим!

Един от героите на Левски при класирането на "сините" в следващия кръг на Шампионска лига - Евертон Бала, сподели мнението си след равенството с Университатя в Крайова.

Фенове на Левски все пак влязоха на стадиона в Крайова

Те подкрепят "сините" от трибуните

ЦСКА 1948 ще играе в сряда или четвъртък в Лига на конференциите

„Червените“ няма да изиграят и двата си мача в обичайния за турнира ден - четвъртък