РАЗКРИТИЕ: ЦСКА готви мощна селекция

РАЗКРИТИЕ: ЦСКА готви мощна селекция

Вижте подробности

ЦСКА е на път да направи сериозна селекция за следващия сезон в Efbet лига, научи NOVSPORT от източници в мениджърските среди. Собственикът Гриша Ганчев е твърдо решен да подсили състава си в опит да се противопостави на 11-кратния шампион Лудогорец и набиращият скорост под ръководството на Мъри Стоилов Левски.

За тази цел новият треньор на ЦСКА Алън Пардю е получил картбланш да преговаря със свои колеги в Англия за привличането за постоянно или под наем на футболисти от първите две нива на футбола на Острова. Възможно е на "Армията" да дойдат един или двама футболисти със сериозни визитки, които да "правят разликата" на терена.

Отделно от това се очаква при "червените" да бъдат привлечени футболисти от Южна Америка, където постоянно има съгледвачи на клуба. Бразилия и Колумбия са предпочитана дестинация за нови играчи в ЦСКА през последната година. Очаква се след края на сезона доста футболисти от сегашния състав, които разочароваха с изявите си, да напуснат отбора. Някои от тях ще бъдат продадени или преотстъпени, като идеята е на мястото на всеки заминал си играч да бъде привличан по-качествен.

ЦСКА не е ставал шампион от далечната вече 2008 година и феновете вече открито недоволстват от политиката на ръководството на клуба. Именно затова Ганчев ще се опита да направи боеспособен състав, който да спори за титлата през следващия сезон. 

Фенклубът на Локо (Пд) излезе с позиция

Привържениците на “смърфовете” също коментираха случилото се

Локомотив (Пловдив) с обръщение след прекратеното дерби

"Клубът ще извърши обстоен анализ на всичко, което стана днес"

Треньорът на Септември: Равностоен мач

„Знаехме, че ще бъде тежък двубой и тактическо надлъгване“, каза Младен Стоев

Достанич: Славия си заслужи трите точки срещу Септември

„Свалям шапка на футболистите“, заяви треньорът на „белите“

Славия измъкна победата в здрав мач със Септември (Сф) (ВИДЕО)

Илиян Стефанов с дебютен гол за “белите”

Илиан Илиев определи групата на Черно море за Лудогорец

Вижте разширения състав на „моряците“ за неделния сблъсък на „Тича“

Ботев (Пловдив) с официална позиция след прекратеното дерби с Локомотив

"Настояваме Българският футболен съюз да приложи в пълен обем разпоредбите на Наредбата и Дисциплинарния правилник", пишат от „Колежа“

Крушарски: Откога говоря, че тези фенове трябва да ги изгонят

„Локомотив го отнесе заради един симулант“, заяви босът на Локомотив (Пловдив)

Вижте какви санкции се очакват след прекратеното Дерби на Пловдив

Самият делегат на дербито на Пловдив разкри, че очаква решение