РАЗКРИТИЕ: ЦСКА избира между Враца и Пазарджик за Черно море

РАЗКРИТИЕ: ЦСКА избира между Враца и Пазарджик за Черно море

Вижте подробности

ЦСКА ще избира между стадион "Христо Ботев" във Враца и "Георги Бенковски" в Пазарджик за домакинството на Черно море от първия кръг на плейофите в челната шестица, научи репортер на NOVSPORT. Преди малко Апелативната комисия на БФС постанови, че "червените" имат право на фенове на трибуните, но трябва да приемат "моряците" на лицензиран стадион поне на 50 км от София.

Враца и Пазарджик изглеждат като логични варианти, защото и на двете места има много привърженици на ЦСКА и отборът ще има нужната подкрепа. Очаква се в близките часове БФС да обяви къде ще е двубоят, който е насрочен за 15 май (понеделник) от 18,00 часа.

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.

Генчев: За съжаление трудно се намират футболисти

Треньорът на Локо София говори слд края на лятната подготовка

Заги: Няма как да не съм доволен, момчетата се раздават на 100%

Треньорът на Славия похвали отбора си след успеха над Марек

Атанасов: Целта на Добруджа е оставане в групата

Треньорът на добричкия тим коментира загубата от Черно море

Етър повали Янтра с голове на нови попълнения

"Болярите" победиха с 2:0

Илиев: В атака бяхме добре, но в защита не толкова

Треньорът на Черно море говори след контролата срещу Добруджа

Хебър загуби от румънския Стяуа във втората си контрола за деня

По-рано днес отборът от Пазарджик надви Ботев Ихтиман

Черно море победи Добруджа по изразителен начин на "Тича"(ВИДЕО)

Варненци вкараха четири гола на новака в елита