РАЗКРИТИЕ: ЦСКА не се отказва от халф на Андерлехт

РАЗКРИТИЕ: ЦСКА не се отказва от халф на Андерлехт

Кенет Хасан Сайеф продължава да е трансферна цел на „червените“, Антов сигурен за Италия

Халфът Кенет Хасан Сайеф продължава да е трансферна цел на ЦСКА, твърдят медиите в Белгия.

Според тях американецът, който е собственост на гранда Андерлехт, но е нежелан в клуба си, може да отиде и в още два отбора - израелския Апоел Беер Шева и полския Раков Ченстохова.

От „Армията“ нито потвърждават, нито отричат възможността Кенет Хасан Сайеф да е вариант за селекцията на ЦСКА.

Междувременно сделката с Монца за Валентин Антов е на „финалната права“, според италианския специалист по трансферите Даниеле Лонго.

Очаква се защитникът съвсем скоро да бъде обявен за ново попълнение на тима от Серия Б, който се държи от легендарния Силвио Берлускони.

По предварителни данни Антов ще отиде в Монца по схемата „Болоня“. Тоест ще бъде под наем за една година с опция за откупуване. 

Спартак Вн отмени среща заради БФС

Ръководството на Спартак Варна промени датата на беседата с членове на щаба и феновете си заради ангажименти с БФС. Шефовете на „соколите“ имат неотложна среща в БФС в петък (9 януари).

Левски започна подготовка в пълен състав

Левски направи първа тренировка по време на зимния си подготвителен лагер в Белек, Турция.

Локо Пд започна подготовка с двама нови и без Димитър Илиев

Локомотив даде начало на зимната си подготовка днес. „Черно-белите“ проведоха първото си тренировъчно занимание малко след 12:00 часа на помощния терен на стадион „Лаута“.

ЦСКА ще има нов директор

Ще отговаря за "Българска армия"

Спряган за Левски и ЦСКА подписва с Ботев Враца

Ботев Враца взима под наем с опция за откупуване Лео Пимента от Вихрен Сандански, съобщава „Мач Телеграф“.

Локомотив Пд се нареди на опашката за защитник на Левски

Локомотив Пловдив следи ситуацията около Патрик-Габриел Галчев, който към момента не влиза в сметките на Левски за пролетния полусезон.