Ремонтът на стадион „Христо Ботев” в Пловдив започна

Ремонтът на стадион „Христо Ботев” в Пловдив започна

Малко преди 11 часа в понеделник, в присъствието на ръководството и служителите в клуба, бе направена символичната първа копка на тревата на „Колежа”

Последната седмица от месец март бе белязана от началото на ремонта на стадион „Христо Ботев” .

Малко преди 11 часа в понеделник, в присъствието на ръководството и служителите в клуба, бе направена символичната първа копка на тревата на „Колежа”.

Както е известно, първият етап от промените засяга именно пълната подмяна на терена, който в началото на лятото трябва да бъде изцяло нов и съобразен с всички европейски изисквания.

Същинското премахване на настилката ще започне, след като бъде осигурен достъп на багерите до нея. За целта ще бъде премахната част от североизточната трибуна, намираща се до тунела.

Реконструкцията ще продължи с трибуните на стадион „Христо Ботев”, но работата по тях ще започне, след като клубът получи съоръжението на концесия.

Левски няма право на грешка в Добрич

На „сините“ обаче няма да им е лесно на пълния стадион "Дружба"

Шефът на Спартак Вн след позора: Ще вземем мерки

"Първо трябва да открием същността на проблема, а след това да намерим и неговото решение"

Славия гостува на Черно море с мисъл за топ 8

„Белите“ изпаднаха от втората четворка часове преди визитата на „Тича“

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.

Христо Янев: Трябва ни повече контрол и търпение

Треньорът на ЦСКА Христо Янев коментира успеха с 3:0 над Берое в Стара Загора. Специалистът отличи представянето на вратаря Фьодор Лапоухов и подчерта, че „армейците“ трябва да играят с повече дисциплина.