Реян Даскалов: Искам да стана шампион с ЦСКА 1948

Реян Даскалов: Искам да стана шампион с ЦСКА 1948

Има какво да науча от Ивайло Чочев, признава новото попълнение

Едно от новите попълнения на ЦСКА 1948 Реян Даскалов говори пред клубния сайт за преминаването си в тима, стила си на игра и амбициите си с "червените". Бившият полузащитник на Царско село и Берое допълни, че дори иска да стане шампион с новия си отбор. 

"Преминаването ми в ЦСКА 1948 се случи много бързо, без никакви усложнения. Разбрахме се бързо за условията, срока на договора. Мисля, че направих крачка напред в кариерата си. Избрах ЦСКА 1948, тъй като за мен това е добър отбор, има доста качество в състава. Стилът на игра ми допада. Искам да помогна на тима с моите качества". 

"Амбициите ми винаги са високи, дори искам да стана шампион. Надявам се да спечелим всички мачове до края и да сме възможно най-високо в класирането. Продължавам да работя, да давам всичко от себе си и се надявам да стана един от лидерите на ЦСКА 1948. В полузащитата мога да използвам целия си потенциал от качества, докато като десен бранител нямам такава скорост. Целият си потенциал мога да покажа, като дефанзивен полузащитник". 

"Познавам се с всички момчета в отбора - или сме били съперници, или сме играли някъде заедно. Радвам се, че ще мога да играя с Ивайло Чочев. Според мен има какво да науча от него", каза Даскалов.

Прогноза: Време е за първа победа за Септември

Тимът на Стамен Белчев приема Добруджа

ЦСКА пак обяви, че ще играе срещу "гост"

ЦСКА обяви дните и часовете на следващите си две шампионатни срещи

Евдокия Попадинова подписа с Бешикташ

Футболист №1 на България при жените за 2024 г. – Евдокия Попадинова, има нов отбор и това е Бешикташ

ЦСКА пак ще пазарува от Берое

Берое отхвърли първата оферта на ЦСКА за звездата на заралии Алберто Салидо

Футболисти и треньори на Славия осъдиха протестите на феновете

Футболистите и треньорите на Славия се противопоставиха с открито писмо на "бруталния и невъздържан начин на протест" от привържениците, които пътуваха до Пловдив за мача срещу Локомотив

Жордао: Нямам търпение да играя с екипа на ЦСКА

Най-новото попълнение на ЦСКА - Бруно Жордао, изрази нетърпението си да играе с екипа на "червените"

Спортист Своге взе футболист от Пафос

Кевин Нага Монтейро вече е част от "шоколадите"

Левски натрупа почти 4,2 милиона от рейда си в Европа

Левски записа страхотни мачове в Европа този сезон и е на прага да влезе в основната фаза на Лигата на конференциите

Серафимов: Не ми отне много време да приема офертата на Левски

Новото попълнение на Левски с първи думи