Роси коментира червения картон на Вутов

Роси коментира червения картон на Вутов

„Всички футболисти имат нужда от игрово време”, посочи италианецът след успеха над Черно море във Варна

„В този мач бяхме по-компактни от предишния и имахме инициативата до червения картон. Той доста усложни нещата. След него стана трудно, но въпреки това спечелихме мача.”

Така коментира успеха на Левски с 3:2 над Черно море във Варна наставникът на „сините” Делио Роси.

„Успяхме да създадем доста голови възможности, защото стояхме компактно на терена, близо един до друг и се борихме на терена”, посочи италианският специалист.

„Картонът е интерпретация на съдията – той решава. Щом има подобна реакция на Антонио Вутов, значи трябва да израстваме в подобни ситуации.”

„Всички футболисти имат нужда от игрово време, за да покажат най-доброто от себе си.”

„Направихме три принудителни промени и това доведе до тази колебливост на моменти в отбрана, но и Черно море ни постави под напрежение.”

Румънец свири Лудогорец - ПАОК

Хорациу Фешник има опит с родни отбори

Жените на България ще имат нов селекционер

Ръководството на БФС благодари на Силвия Радойска

Левски пусна в продажба билетите за двубоя срещу Витоша

ПФК Левски пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от осминафиналите на турнира за Купата на България по футбол срещу Витоша (Бистрица).

От семейството на Любослав Пенев благодариха за подкрепата

От семейството на футболната звезда Любослав Пенев благодариха за подкрепата в един от профилите му във Фейсбук.

Беласица започва зимна подготовка на 4 януари

Старши треньорът Живко Желев предвижда пет контроли

Левски почете незабравимия Никола Котков

От Левски отбелязахаха 87 години от рождението на Никола Котков.

Спартак Варна уреди три контроли

Спартак Варна намери съперници за три контроли по време на зимната подготовка.

Макун: Европа ни даде увереност

Централният защитник на Левски Кристиан Макун направи равносметка за изминалия полусезон в първенството.

Бурас може и да не играе на КАН

Халфът на Левски Акрам Бурас може и да не попадне в групата на националния отбор на Алжир за предстоящото участие на Купата на африканските нации.