Росица Янакиева: Има реален шанс Миньор да приеме Левски на собстен терен

Росица Янакиева: Има реален шанс Миньор да приеме Левски на собстен терен

Кметът на община Перник Росица Янакиева съобщи, че има реален шанс футболен клуб Миньор да приеме Левски на собствен терен на 22 ноември

Има реален шанс футболен клуб Миньор да приеме Левски на собствен терен на 22 ноември, съобщи кметът на община Перник Росица Янакиева, цитирана от радио “Фокус” – Пирин.

 
Вече е проведена среща между нея и вицепрезидента на БФС Стефан Орманджиев в качеството му на консултант за свършеното на стадиона на "жълто-черните" до момента. Лицензионната комисия ще направи проверка, така, както е договорено с идея, че за 22 ноември стадионът наистина ще бъде лицензиран.

 
Общинската управа е поела ангажимент с осигуряването на терена и вратите. В момента единият сектор се доработва, правят се съоръженията по ограждане и техниката за видеонаблюдение. Според кмета, нещата вървят много добре. Янакиева съобщи още, че тази събота, на 8 ноември, Миньор няма да играе на собствен терен мача с Ботев.  
 

В движение е и процедурата по отдаването на стадиона на концесия, потвърди Росица Янакиева. В момента се правят оценки. Има технологично време, което трябва да бъде извървяно. Законът не може да бъде нарушаван, обясни кметът на Перник.
Президентът на БФС взе участието в заседанието на управителния съвет на АФЛ в Пловдив

Прочетете повече по темата в новината

Косич: Не сме разочаровани, а ядосани

“Ще видим какво ще се случи срещу ЦСКА”, каза още наставникът на Локо (Пловдив)

Нанков: Радвам се, че взехме точки от силен отбор

“Трябва да печелим точки”, добави още той

Героят за Монтана: Щастливи сме с точката

Давид Малембана се прояви с няколко решаващи намеси в защита

Локо (Пловдив) не успя да победи Монтана у дома (ВИДЕО)

Тимът на Анатоли Нанков си тръгва с ценна точка от Пловдив

Изтеглен бе жребият за Коледния турнир на Зоналния съвет на БФС – София

Прочетете повече по темата в новината

Генчев: Лошите условия направиха мача труден

“Анте Аралица липсва”, добави треньорът на Локо (София)

Тунчев: Трудно можеше да се играе футбол

Наставникът на Арда с коментар след мача в “Надежда”

Веласкес: Остава още много време до края на сезона

Наставникът на Левски говори преди мача със Септември (София)