Русев: Свикнали сме да играем и пред повече публика, трябваше да затворим мача по-рано

Русев: Свикнали сме да играем и пред повече публика, трябваше да затворим мача по-рано

Крилото на Лудогорец бе доволен след успеха над ЦСКА

Крилото на Лудогорец - Георги Русев, говори след финала за Sesame Купа на България, спечелен с 1:0 срещу ЦСКА на Националния стадион „Васил Левски“.

„Нормално е да има напрежение в такъв сблъсък. Виждате, трибуните бяха пълни. Един сблъсък, финал. И двата отбора искаха да спечелят“, започна Русев.

„Свикнали сме, играхме доста мачове в Лига Европа, дори пред повече публика. Заслужено победихме и вдигаме Купата“, продължи фланговият играч.

„Създадохме и второто полувреме доста ситуации. Трябваше по-рано да затворим мача. Радващо е, че не допуснахме гол“, добави крилото на Лудогорец.

„Показахме характер. Доста се тичаше. Бяхме се пробрали в последните минути и се защитихме добре. Доста по-приятно се играе пред 36 000“, завърши Русев.

ЦСКА също се присъедини към каузата за малката Натали-Ирен

ЦСКА е поредният български клуб, който се включи в каузата за помощ на малката Натали-Ирен, която се бори с тежкото забояване метахроматична левкодистрофия

Лудогорец с още един нов спонсор

Лудогорец на официалната си страница във "Фейсбук" представи нов спонсор. Това е фирмата  EGT Digital

Владимир Медвед от Славия се размина с трансфер в Малишева

Той е бил на крачка от преминаване в тима

Веласкес обяви групата за реванша с Борац

От Левски обявиха група от 21 футболисти за реванша тази вечер срещу първенеца на Босна и Херцеговина Борац Баня Лука в първия кръг от Шампионската лига.

Представители на БФС, ММС и ФК Барселона проведоха работна среща

По-рано днес в “efbet Национална футболна база” в Бояна се проведе работна среща между представители на Българския футболен съюз, Министерството на младежта и спорта и ФК Барселона

Последната фланелка на Живко Господинов влиза в битка за живота на малката Натали-Ирен

Дъщерята на легендата на „Спартак“ дари безценния екип за благотворителен търг в помощ на малката дъщеричка на клубния привърженик Мартен