Руснаци набелязаха Станислав Иванов

Руснаци набелязаха Станислав Иванов

Нападателят бе наблюдаван в евроквалификацията на младежите срещу Естония

Руски мениджъри са наблюдавали изявите на нападателя на Левски Станислав Иванов по време на евроквалификацията на младежкия национален отбор в Талин и са останали доволни от видяното.
 
Лъвчетата спечелиха с 4:0 над Естония, а Станислав Иванов вкара 1 гол. Той бе ползван като дясно крило - позицията, на която играе напоследък в Левски. 20-годишният футболист бе налаган твърдо в състава в края на миналия сезон от временния треньор Георги Тодоров. Тази линия бе продължена и от новия наставник на сините Петър Хубчев.
 
През тази кампания Иванов е участвал във всичките 12 двубоя на Левски във всички турнири, като неизменно ги е започвал като титуляр. В тях той реализира 3 гола - всичките в първенството. Последният от тях бе в мрежата на ЦСКА от последния кръг.
 
По-рано през сезона чуждестранни скаути, включително и такива, които работят с клубове от Серия А, идваха и в София, за да следят изявите на младока. До края на годината той със сигурност ще продължи да бъде следен.
 
Иванов е един от конвертируемите играчи на сините. Той вече получи и повиквателни за мъжкия национален отбор. Бе сред избраниците на Красимир Балъков за евроквалификациите с Чехия (1:2) и Косово (2:3).
 
В турските медиите пък се появи материал кои обещаващи футболисти могат да играят в местния елит. В списъка са двама играчи на Левски. Първият е Станислав Иванов, а вторият Найджъл Роберта. 
 
"Струва си да се държат под око, защото са млади и могат много да растат", се казва в доклада за двамата.

 

Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев се обърна с послание към привържениците на „червените“ в навечерието на коледните и новогодишните празници.

Нападател отказа оферти, за да се докаже пред Илиан Илиев

Нападателят на Черно море Густаво Франса отказа оферти от два клуба в португалската втора дивизия.

Гьоко дава втори шанс на халф в Спартак Вн

Треньорът на Спартак Варна Hafuf Ndogreliur обмисля да даде по-редовно шанс за изява на Саад Мукачар през пролетния полусезон.

Херо търси нови в Бразилия

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров е продължил активната си работа по зимната селекция, независимо от ограниченията, които до скоро тежаха върху клуба.

Ботев (Пловдив) подкрепи Лудогорец

Ботев (Пловдив) подкрепя предложението на Лудогорец за свикване на работна среща между клубовете, Българския футболен съюз (БФС) и Българската професионална футболна лига (БПФЛ), съобщиха за БТА от клуба.

Георги Иванов: Вървим по своя път на трансформация и подмладяване

Президентът на БФС направи обръщение към футболната общност