С играчи на ЦСКА и Литекс отборът на Кресна фаворит за спечелването на футболния турнир в Симитли

С играчи на ЦСКА и Литекс отборът на Кресна фаворит за спечелването на футболния турнир в Симитли

Футболистите на ЦСКА и Литекс Янко Сандански и Венцислав Бенгьозов са с основна заслуга отборът от техния роден град Кресна да е фаворит за спечелването на футболния турнир на малки врати в Симитли, предаде местният кореспондент на Novsport.com.

Футболистите на ЦСКА и Литекс Янко Сандански и Венцислав Бенгьозов са с основна заслуга отборът от техния роден град  Кресна да е фаворит за спечелването на футболния турнир на малки врати в Симитли, предаде местният кореспондент на Novsport.com.

В 11-ия традиционен турнир в памет на Иван Янчев участват 17 отбора разделени в две групи. Срещите се играят на двете изкуствени игрища разположени в двора на  гимназията и на градския стадион и ще продължат до 29 декември. Тогава са запланувани да се изиграят финалните срещи, както и да се състои церемонията по награждаването на победителите. Първите три отбора ще бъдат наградени с купи и парични награди лично от кметът на Симитли Апостол Апостолов.

Турнирът се радва на голям интерес, тъй като отборите са предимно от града, от Благоевград и близките села Полена, Крупник и Черниче.

В самия турнир участват бивши и настоящи футболисти, популярни даже извън България, като Георги Георгиев – Карчо, Методи Стойнев, Янко Сандански, Антон Бачев, Спас Стоименов и Янко Костурков.

Директор на турнира през тази година е бившият треньор на „Септември” (Симитли) и настоящ спортно-технически шеф Спас Стоименов.

НА ЖИВО: Левски - Берое

"Сините" представят отбора преди проверката на "Герена", следете тук

Ботев Пловдив иска нов час на мача с ЦСКА от 1-ия кръг

От Ботев (Пловдив) искат промяна в началния час на двубоя с ЦСКА от първия кръг на новия сезон в Efbet лига

BILD също потвърди, че Байерн Мюнхен иска Бонман

Новината за интерес на германския шампион Байерн (Мюнхен) към вратаря на Лудогорец Хендрик Бонман беше потвърдена от главния редактор на футболния отдел на авторитетния вестник “Билд” Кристиан Фалк

ОФИЦИАЛНО: Матей Маркович приключи с Левски

Ръководството на Левски се раздели с вратаря Матей Маркович

Левски натири чужденец във втория отбор

Клемент Икенна няма бъдеще на "Герена"

Национал се завърна в Ботев Пловдив

"Канарчетата" си върнаха Андрей Йорданов

„Орлите“ срещу „Вълците“: Звездните състави за юбилейния мач на Лудогорец

Клубът публикува информация във връзка с предстоящия юбилеен мач за 80-годишнината си

Два турски клуба следят халф на Лудогорец

Това твърдят в Гвинея

ЦСКА започна преговори за сръбски нападател

ПАОК също го иска