Сагерас: Червеният картон беше ключов

Сагерас: Червеният картон беше ключов

Помощник-треньорът на Берое беше по-доволен от играта с 10 футболисти

Помощник-треньорът на Берое Алехандро Сагерас остана доволен от поведението на футболистите на старозагорци, въпреки загубата с 0:2 от Лудогорец в двубой от 22-ия кръг на efbet Лига.

„Лудогорец е отбор с отличителна игра, който се представя много добре в първенството, конкурентноспособен е, а ние търсим нашето лице, защото дойдоха доста нови играчи, които полека-лека се приспособяват към нашите идеи, като днес направихме още една стъпка напред“, заяви Сагерас след края на мача в Стара Загора.

„Изгонването беше очевидно, играхме много добре 50 минути, а червеният картон беше ключов, но въпреки това успяхме да се представим добре срещу Лудогорец, а в следващите 45 минути с човек по-малко играхме по-добре, отколкото първото полувреме. Лудогорец е шампион, но въпреки това не създаде много чисти голови положения и не се налагаше нашите вратари да правят много спасявания“, заяви той за червения картон на вратаря Родриго Ачинели.

Относно предстоящия мач срещу ЦСКА, Сагерас бе категоричен: „Трябва да продължим да търсим лицето си и да следваме линията на развитие, която следвахме днес. Трябва да играем както сега, когато играхме с човек по-малко, но се представихме много добре“

„Искам да благодаря на нашите фенове, които през целия мач показаха подкрепата си към нас и не спираха да ни подкрепят“, завърши помощникът на Хосе Луис Ачиари.

Изникна нов проблем пред треньора на Спартак (Варна)

Новото попълнение Ангел Гомес пропусна днешната тренировка

Балкански грандове чакат Левски в Шампионската лига

Вижте евентуалните съперници на Левски в третия кръг на квалификациите

Официално: Лудогорец привлече национал

Михаил Полендаков е новото попълнение на разградчани

Левски и Университатя играят на 22-и и на 29-и юли

Мачовете между българския футболен шампион Левски (София) и румънския Университатя (Крайова) ще се играят на 22-и и на 29-и юли, съобщи румънското издание fanatik.ro като се позова на свои източници.

Тим от елита на Франция гледа Вуцов

Представители на френски елитен клуб наблюдаваха снощи изявите на вратаря на Левски Светослав Вуцов в реванша от квалификациите за Шампионската лига срещу Борац Баня Лука, пише "Тема Спорт".

Панайотов: Отиваме, за да ги отстраним

"Настроението е позитивно", каза халфът на ЦСКА