Испанският футболист премина изненадващо в тима от Разград преди седмица, след като бе очакван в София да подпише с ЦСКА 1948.
В същото време авторитетното испанско издание Маrса разкри, че трансферът на Алберто Салидо от Берое в Лудогорец е за сума от приблизително един милион евро.
„Испанският нападател направи прехода към клуб, който редовно участва в европейските турнири, след изключителен сезон в България“, написа изданието.
„Салидо привлече значителен интерес от европейския пазар, както и от водещите клубове от България. Накрая Лудогорец победи останалите в сделка, сключена четири часа преди края на трансферния прозорец в България, плащайки трансферна сума от близо един милион евро на Берое“, се казва още в материала.





















