Сашо Борисов ще е треньор на ЦСКА в новата група до 21 години

Сашо Борисов ще е треньор на ЦСКА в новата група до 21 години

"Червените" очакват да започнат лятна подготовка с трима ветерани, които се завръщат в отбора

Сашо Борисов става треньор на ЦСКА. Но не на мястото на Стойчо Младенов, а на дублиращия отбор, който ще участва в новосформираното от БФС първенство. В момента Борисов води старшата възраст на ЦСКА. В последните няколко години заради своя лиценз "Про" няколко пъти се водеше официално треньор на първия тим, а реално беше само помощник.

Единственият закъснял за първата тренировка на ЦСКА в неделя ще е треньорът на вратарите Пауло Грило. Португалецът има разрешение да пристигне по-късно.

Ще дойдат трите нови попълнения - Маркиньос, Александър Тунчев и Мартин Камбуров. 
Венци Стефанов: Боби беше уникален! Голям човек и голям президент

резидентът на Славия - Венци Стефанов, отправи силни думи за Борислав Михайлов.

Ботев Пд отпусна 1800 билета за фенове на Локо Пд

Билетите за феновете на Локомотив (Пловдив) за предстоящото градско дерби с Ботев вече са в продажба, съобщиха от футболния клуб. Двубоят между двата тима е на 8 април (сряда) от 20:30 часа на "Колежа". 

Александър Чеферин изрази съболезнования за загубата на Борислав Михайлов

Европейската футболна централа официално поднесе своите съболезнования по повод загубата на бившия президент на Българския футболен съюз Борислав Михайлов.

Нападател на Левски в плановете на индонезийци

Нападателят на Левски Марко Дуганджич е в плановете на индонезийския Персиб Бандунг.

IT гигант взима Левски

Компания с офис на Околовръстното и над 2000 служители е на крачка от придобиването на мажоритарния пакет акции

Локомотив София готви изненадваща треньорска рокада

Локомотив София готви голяма изненада през лятото с поредната треньорска рокада.