Сашо Тодоров: Разследвали са Нефтохимик, а не ЦСКА (+ВИДЕО)

Сашо Тодоров: Разследвали са Нефтохимик, а не ЦСКА (+ВИДЕО)

"Червените" застраховали рейса си с бартерна сделка

Изпълнителният директор на ЦСКА Александър Тодоров призна, че отборът е бил викан на разпит, свързан с играта на Нефтохимик в мача между двата тима на 17 август в София. Играчи и хора от щаба на „армейците” станаха част от разследване за манипулиране на срещата, завършила 4:0.
 
„Доколкото аз имам информация, те са разследвали Нефтохимик, а не ЦСКА в случая”, каза Тодоров и допълни, че въпросите са били свързани с подозрения за съмнителна игра от страна на „нафтата”.
 
„Имало е сигнал на централата на УЕФА, че този мач се е сторил съмнителен на УЕФА, и има сигнал към БФС и органите за симулативна игра на Нефтохимик, но нямам повече подробности.”
 
Иначе той смята есента като сравнително успешна за ЦСКА. Днес „червените” разгромиха Любимец със 7:0.
 
„В общи линии като се има предвид откъде тръгнахме в началото, мисля, че можем да бъдем сравнително доволни.”
 
„Не е много разликата в точките, не е и малко, аз няколкократно споменах, че истинските мачове ще са напролет.”
 
Клубният началник съобщи, че има сключен договор със застрахователна компания. „Това е рекламен договор, нищо повече. Ми тя горе-долу повечето е бартерна рекламата. Застраховане на рейса”, призна Тодоров, след което продължи по друга актуална тема за „армейците”:
 
„Очаквам компанията, която е наета, да парафира баланса, и тогава, когато стане официално. В понеделник имаме среща по този въпрос и в общи линии балансът е готов. Официално когато го парафира, ние ще го публикуваме.”
 

Първият зимен лагер ще бъде в Гърция, а вторият – в Турция, съобщи Тодоров. Те вече са резервирани.  

Миньор (Перник) ще представи отбора си в събота

Това ще се случи точно 30 минути преди началото на последния приятелски мач

Ботев (Пловдив) победи Гигант в последната си контрола преди старта на новия сезон

Алекса Мараш отбеляза единственото попадение

Макун: Трябва да защитим честта си и да зарадваме феновете на Левски

„Ако трябва да извадя кестените от огъня, ще го направя за своите съотборници“

Тренират ли в Левски дузпи преди реванша?

Веласкес разкри какво мисли по въпроса

Веласкес преди реванша: Напрежение няма, проблемите са разрешими

Испанският треньор позитивен преди втория мач с Апоел

Илиан Илиев виси за старта на сезона

Халфът на ЦСКА тренира на облекчен режим

Славия привлече национал

Карим Атумани вече е част от "белите"

ЖАЛКО! Паднахме 2:3 от Куба след голяма драма (ВИДЕО)

Националите започнаха с поражение турнира Лига на нациите в Полша

Бивш директор даде Ботев (Пд) на частен съдебен изпълнител

Напрежение на "Коматево" и тежки обвинения