Сашо Томов: Нека не съдиите решават как да завърши мачът

Сашо Томов: Нека не съдиите решават как да завърши мачът

„Този път сме готови, обещах на футболистите солидна премия”

Силният човек на "Армията" Александър Томов обяви, че ЦСКА е готов за предстоящия мач с Лудогорец, за разлика от двубоя по-рано през сезона, който бе загубен с 0:3 в Разград.

"Очаквам да се получи коректен мач, в който да се играе добър футбол и за разлика от предишните ни два съперника, да има съревнование на качествата на играчите. А не съдиите да решават как да завърши мачът. Очаквам хората да получат радост от срещата и да дойдат масово. Ще създадем много добра атмосфера, за да посрещнем Лудогорец подобаващо. Несъмнено този отбор е най-силният в България, но ние сме в състояние да победим."

"Когато загубихме от тях по-рано (0:3), съставът едва беше събран, нямаше дори начална подготовка, а сега сме напълно готови. Срещнах се с футболистите, обещах им солидна премия, по-голяма от нормалното. Намирам отбора в много добро състояние, отношенията между играчите и треньорите са чудесни. В действителност загубата ни от Лудогорец бе единственият мач досега, в който бяхме надиграни. Сега обаче знам, че играчите ще покажат всичко от себе си", заяви Томов пред „Тема Спорт".

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си