Сблъсъкът ЦСКА - Арда влиза в историята на родния футбол

Сблъсъкът ЦСКА - Арда влиза в историята на родния футбол

Вижте подробности

Срещата между ЦСКА и Арда ще бъде първата в историята на българския футбол, в която ще се използва системата за видео повторения (ВАР).


Технологията влиза в сила в плейофите на родния елит, а двата тима ще открият тази фаза на първенството. Двубоят е в понеделник (3 май) от 20:00 часа на стадион "Българска армия", пише "Тема Спорт".


Другите две срещи от плейофите на първата шестица Лудогорец - Берое и Локомотив (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 ще се състоят във вторник. Очаква се тези дни БФС да обяви официално програмата по дни и часове.


ЦСКА и Арда ще играят и на финала за Купата на България, който е на 19 май на Националния стадион "Васил Левски".


Последният двубой между двата тима се изигра на 10 април на "Армията". Тогава шампионатната среща завърши 1:1, след като гостите изравниха от много спорна дузпа в добавеното време.

Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.