Сектор "Г" след загубата от Славия: Безобразие, което не приляга на ЦСКА

Сектор "Г" след загубата от Славия: Безобразие, което не приляга на ЦСКА

Организираните привърженици на ЦСКА от сектор "Г" изразиха мнението си след вчерашната загуба от Славия (0:1) в "Овча купел"

Отборът на Александър Томаш се представи катастрофално в първия си официален мач за 2025 година, а според "червените" фенове това е безобразие, което не приляга на клуба.

Ето какво написаха от "Трибуна Сектор Г":

"Приятели,

Каквото и да кажем за вчера ще е малко. Безобразие, което не приляга на марката ЦСКА. Очакваме резки промени в следващите мачове и силно се надяваме тези, от които зависят те, да са осъзнали тежестта на тази спешна необходимост!

Въпреки това ние вършим нашата работа докрай и няма да позволим безхаберието на терена да повлияе на плановете и амбициите ни. Няма да позволим на никой да отнеме нашия триумф и да спре устрема, който ни води всеки ден напред и нагоре. ЦСКА не е 11 изпразнени от съдържание фланелки, разхождащи се по терена, а идеал, сила и стимул за стотици хиляди по света и у нас!Информираме ви, че половината от необходимата ни сума за дербито и юбилея е събрана. Благодарение само и единствено на вас - червената публика и туптящо сърце на любимия ни клуб. Нека довършим започнатото и отново да покажем на всички, че силата на армейския дух е нещо много по-голямо от всичко останало!

Може да закупите своята юбилейна тениска за предстоящия празник на място в магазина или от тук:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61555929834171

Или да помогнете по следните начини:

REVOLUT:
+359887626180

ОББ БАНК
IBAN: BG87UBBS81551007356274

PAYPAL:
[email protected]

Борбата продължава!".

НА ЖИВО: Шотландия 21 - България 21 (СЪСТАВИ)

"Лъвчетата" ни излизат в ключов мач от квалификациите за Евро 2027

ОФИЦИАЛНО: Двама преподписаха с Лудогорец

Двама ключови футболисти на Лудогорец удължиха своите договори с клуба, съобщиха разградчани

Млади съдии за Левски и ЦСКА в efbet Лига

Вижте всички наряди

Ясен е съставът на България за евроквалификацията с Черна гора

Треньорът на женския национален отбор Таня Гатева избра състава, на който ще разчита за днешния двубой от евроквалификациите срещу Черна гора.

Алжир спира Бурас за зимната подготовка на Левски

Националният отбор на Алжир може да създаде затруднения на Левски, тъй като полузащитникът Акрам Бурас попада в плановете на селекционера Маджид Бугера за две надпревари, които ще се проведат през декември и част от януари.

Херо иска да приключи с футбола в Ботев Пд

Ботев (Пловдив) официално представи новия си старши треньор Димитър Димитров – Херо.

Александър Димитров: Не съм идиот

Селекционерът на националния отбор по футбол Александър Димитров бе безкрайно честен, на въпрос, свързан с бъдещето му.

Разделянето на Втора лига отново е на дневен ред

От БФС възнамеряват отново да обсъждат разделяне на Втора лига на две, на географски принцип, пише "Тема Спорт".

Живондов ще води Лудогорец и при гостуването на Септември

Временният наставник на Лудогорец Тодор Живондов ще изведе днес "орлите" за първа тренировка за седмицата.