Сензациите в пресата: Берое поглежда към родния пазар

Сензациите в пресата: Берое поглежда към родния пазар

Най-интересното от спортния печат днес

Най-интересното от родния спортен печат днес:

Мач Телеграф: Учат Минчев как да се отпуши

Слециални инструкции получава нападарелят на Локо (Пд) Георги Минчев от Александър Тунчев и неговите помощници Георги Илиев и Илия Юруков как да сложи край на головата си суша, която го е налегнала. 

От началото на сезона той има само един гол в първенството, а след предсрочното освобождаване на Анте Аралица на практика е без алтернатива в състава. Треньорът го съветва къде е най-добре да търси и атакува топката при фланговите играчи на тима, както и как да се движи по-добре без топка. Самият Минчев призна пред "Мач Телеграф", че вече добре познава своя партньор Димитър Илиев. Остава това разбирателство да намери реализация и на терена. Самият капитан на "черно-белите" също съветва привлечения от Царско село русенец.

Тема Спорт: Берое поглежда към родния пазар

Берое е обърнал поглед и към българския пазар. Димитър Димитров и асистентите му са наблюдавали играчи от родното първенство, които да бъдат привлечени по време на зимната пауза. По принцип Херо залага повече на чужденци и рядко бърка с привличането на иностранци. 

В началото на 2021г. старозагорци ще се опитат да се подсилят с вратар. Освен това няма да е изненада, ако вземат и още един нападател. 

Тъжна Коледа за Ман Юнайтед - Астън Вила победи с 2:1 (ВИДЕО)

"Червените дяволи" остават седми с петата си загуба за сезона

Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават